System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Annales Polonici Mathematici}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 25 ( spośród około 60591 )

Strona: 1[2] [3] Następna
[1] A differential equation related to the 1p-norms / Jacek Bojarski, Tomasz Małolepszy, Janusz Matkowski // Annales Polonici Mathematici .- 2011, Vol. 101, no 3, s. 251--265, ISSN: 0066-2216, : bibliogr.wykr.summ.
Słowa kluczowe: 1p-norm, conjugate norm, curve, euclidean norm in R2, inner product
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.4064/ap101-3-5         Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-15733] [data modyf: 04-07-2011 12:03]

[2] Invariance in the class of weighted quasi-arithmetic means / Justyna Jarczyk, Janusz Matkowski // Annales Polonici Mathematici .- 2006, Vol. 88, no 1, s. 39--51 : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: functional equation, invariant mean, mean, quasi-arithmetic mean
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-10798] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[3] A pair of linear functional inequalities and a characterization of Lp - norm / Dorota Krassowska, Janusz Matkowski // Annales Polonici Mathematici .- 2005, Vol. 85, no 1, s. 1--11 : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-10261] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[4] Convex-like inequality, homogeneity, subadditivity, and a characterization of $L^p$-norm / Janusz Matkowski, Marek Pycia // Annales Polonici Mathematici .- 1995, Vol. 60, no 3, s. 221--230
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-14646] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[5] Commuting functions and simultaneous Abel equations / Witold Jarczyk, Krzysztof Łoskot, M. C. Zdun // Annales Polonici Mathematici .- 1994, Vol. 60, no 2, s. 119--135 : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Abel equation, commuting functions, iteration group
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-8978] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[6] Existence uniqueness and continous dependence of solutions of differential equations in Banach space / Michał Kisielewicz // Annales Polonici Mathematici .- 1989, Vol. 50, s. 117--128
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13754] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[7] On a characterization of $L^p$-norm / Janusz Matkowski // Annales Polonici Mathematici .- 1989, Vol. 50, no 2, s. 137--144
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-14661] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[8] Generic properties of some itarative functional equations / Witold Jarczyk // Annales Polonici Mathematici .- 1987, Vol. 47, s. 361--369 : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-9015] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[9] On solutions of a certain functional-integral equation / Witold Jarczyk // Annales Polonici Mathematici .- 1984, Vol. 44, s. 51--65 : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-9020] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

[10] Generalized functional-differential equations of neutral type / Michał Kisielewicz // Annales Polonici Mathematici .- 1983, Vol. 42, s. 139--148
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13831] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

Strona: 1[2] [3] Następna

Czas generacji strony: 0,03 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski