System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Annals of Operations Research}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 60591 )

[1] Markov perfect equilibria in a dynamic decision model with quasi-hyperbolic discounting / Łukasz Balbus, Anna Jaśkiewicz, Andrzej Nowak // Annals of Operations Research .- 2018, s. 1--19, ISSN: 0254-5330, : bibliogr.summ. .- j. Matkowski - podwójna afiliacja
Słowa kluczowe: Markov perfect equilibrium, Non-atomic transition probability, Quasi-hyperbolic discounting, Stochastic game, Uncountable state space
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1007/s10479-018-2778-2         Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-22344] [data modyf: 09-02-2018 13:52]

[2] On variable discounting in dynamic programming: applications to resource extraction and other economic models / Anna Jaśkiewicz, Janusz Matkowski, Andrzej Nowak // Annals of Operations Research .- 2014, Vol. 220, no. 1, s. 263--278, ISSN: 0254-5330, : bibliogr.summ. .- j. Matkowski - podwójna afiliacja
Słowa kluczowe: bellman equation, dynamic programming, growth theory, resource extraction, variable discounting
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1007/s10479-011-0931-2         Cytowania wg Scopus: 2 [10-12-2018]
[AWCZ-16069] [data modyf: 22-02-2017 14:23]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski