System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Bernoulli}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 60591 )

[1] A pair of functional inequalities characterizing polynomials and Bernoulli numbers / Dorota Krassowska, Tomasz Małolepszy, Janusz Matkowski // Aequationes Mathematicae .- 2008, Vol. 75, s. 276--288, ISSN: 0001-9054, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Bernoulli number, Kronecker's theorem, functional inequality, polynomial
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])    DOI: 10.1007/s00010-007-2920-8         Cytowania wg Scopus: 5 [10-12-2018]
[AWCZ-13205] [data modyf: 26-02-2015 12:58]

[2] Lévy processes and stochastic integrals in the sense of generalized convolutions / Marta Borowiecka-Olszewska, B. H. Jasiulis-Gołdyn, J. K. Misiewicz, J. Rosiński // Bernoulli .- 2015, Vol. 21, no. 4, s. 2513--2551, ISSN: 1350-7265, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Lévy process, scale mixture, stochastic integral, symmetric stable distribution, weakly stable distribution
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)        Cytowania wg Scopus: 4 [10-12-2018]
[AWCZ-18996] [data modyf: 20-08-2015 12:58]


Czas generacji strony: 0,10 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski