System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Bulletin of the Belgian Mathematical Society - Simon Stevin}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 60616 )

[1] Yosida-Hewitt type decompositions for order-weakly compact operators / Marian Nowak // Bulletin of the Belgian Mathematical Society - Simon Stevin .- 2011, Vol. 18, no 2, s. 259--269, ISSN: 1370-1444,
Słowa kluczowe: order-bounded operators, order-weakly compact operators, singular operators, smooth operators, vector-valued function spaces
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)        Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-15615] [data modyf: 28-11-2012 12:22]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski