System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Bulletin of the Korean Mathematical Society}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 60616 )

[1] Uniformly bounded composition operators on a Banach space of bounded Wiener-Young variation functions / Dorota Głazowska, José Atilio Guerrero, Janusz Matkowski, Nelson Merentes // Bulletin of the Korean Mathematical Society .- 2013, Vol. 50, no. 2, s. 675--685, ISSN: 1015-8634, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)    DOI: 10.4134/BKMS.2013.50.2.675         Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-17757] [data modyf: 20-08-2015 12:08]

[2] Mean-value property and characterizations of some elementary functions / Janusz Matkowski // Bulletin of the Korean Mathematical Society .- 2013, Vol. 50, no 1, s. 263--273, ISSN: 1015-8634, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: classical means, functional equation, homographic function, mean-value theorem, monotonic functions, quadratic function, square root function
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)    DOI: 10.4134/BKMS.2013.50.1.263         Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-17206] [data modyf: 20-08-2015 10:07]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski