System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 15 ( spośród około 60645 )

Strona: 1[2] Następna
[1] Anisotropic Kepler and anisotropic two fixed centres problems / Andrzej Maciejewski, Maria Przybylska, Wojciech Szumiński // Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy .- 2017, Vol. 127, iss. 2, s. 163--184, ISSN: 0923-2958, : bibliogr.rys.wykr.summ.
Słowa kluczowe: Anisotropic Kepler problem, Anisotropic two fixed centres problem, Differential Galois theory, Morales-Ramis theory, Non-integrability
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1007/s10569-016-9722-z         Cytowania wg Scopus: 0 [17-12-2018]
[AWCZ-20449] [data modyf: 23-02-2017 12:33]

[2] Dynamics of multibody chains in circular orbit: non-integrability of equations of motion / Andrzej Maciejewski, Maria Przybylska // Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy .- 2016, Vol. 126, s. 297--311, ISSN: 0923-2958, : bibliogr.rys.wykr.summ.
Słowa kluczowe: Morales-Ramis theory, integrability, multibody systems, planar 2-chain problem
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1007/s10569-016-9696-x         Cytowania wg Scopus: 1 [17-12-2018]
[AWCZ-20662] [data modyf: 05-12-2016 15:26]

[3] Non-integrability of the dumbbel and point mass problem / Andrzej Maciejewski, Maria Przybylska, Leon Simpson, Wojciech Szumiński // Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy .- 2013, Vol. 117, s. 315--330, ISSN: 0923-2958, : bibliogr.rys.wykr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1007/s10569-013-9514-7         Cytowania wg Scopus: 5 [17-12-2018]
[AWCZ-17833] [data modyf: 20-08-2015 11:59]

[4] Non-integrability of the three-body problem / Andrzej Maciejewski, Maria Przybylska // Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy .- 2011, Vol. 110, no 1, s. 17--30, ISSN: 0923-2958, : bibliogr.tab.summ.
Słowa kluczowe: Hamiltonian equations, differential Galois group, hypergeometric equation, monodromy group, non-integrability criteria, three-body problem
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1007/s10569-010-9333-z         Cytowania wg Scopus: 9 [17-12-2018]
[AWCZ-15663] [data modyf: 18-08-2011 13:52]

[5] Commission 7: Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy / J. A. Burns, Z. Knežević, A. Milani, D. Vokrouhlicky, E. Athanassoula, C. Beagué, B. Erdi, A. Lemaitre, Andrzej Maciejewski, R. Malhotra, A. Morbidelli, S. J. Peale, M. Sidlichovský, J. L. Zhou // W: Proceedings of the International Astronomical Union : Transactions. -, -, 2008 .- Cambridge : Cambridge University Press, 2009 .- Vol. 4 : T27A, s. 12--22
Kod: ROZ-5    BibTeX    DOI: 10.1017/S1743921308025246   (pkt: 0)
[KONF-19073] [data modyf: 17-02-2009 11:20]

[6] COMMISION 7: Celestial mechanics and dynamical astronomy / A. Milani, J. A. Burns, J. Hadjidemetriou, Z. Knežević, C. Beagué, B. Erdi, T. Fukushima, D. C. Heggie, A. Lemaitre, Andrzej Maciejewski, A. Morbidelli, M. Sidlichovský, J. L. Vokrouhlický, J. L. Zhou // IAU Transactions (Seria: Reports on Astronomy 2002-2005) .- 2005, Vol. 26A, s. [10] : bibliogr. .- http://astro.cas.cz/iaudiv1/reports/C7.pdf, [dostęp: 21-02-2008]
Kod: CZR-INNE    BibTeX   (pkt: [0])
[AWCZ-12802] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[7] Global bifurcations of periodic solutions of the restricted three body problem / Andrzej Maciejewski, S. M. Rybicki // Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy .- 2004, no 88, s. 293--324, ISSN: 0923-2958, : bibliogr.wykr.summ.
Słowa kluczowe: degree theory for SO(2)-equivariant orthogonal maps, global bifurcations of periodic solutions, restricted three body problem
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [20])        Cytowania wg Scopus: 8 [17-12-2018]
[AWCZ-10066] [data modyf: 11-02-2005 13:19]

[8] Non-integrability of the generalized two fixed centres problem / Andrzej Maciejewski, Maria Przybylska // Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy .- 2004, no 89, s. 145--164, ISSN: 0923-2958, : bibliogr.tab.summ.
Słowa kluczowe: integrability, two fixed centrs problem
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [20])        Cytowania wg Scopus: 16 [17-12-2018]
[AWCZ-10067] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[9] Non-integrability of the problem of a rigid satellite in gravitational and magnetic fields / Andrzej Maciejewski, Maria Przybylska // Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy .- 2003, Vol. 87, no 4, s. 317--351, ISSN: 0923-2958, : bibliogr.rys.wykr.summ.
Słowa kluczowe: Kovacic algorithm, differential Galois, integrability, symmetric satellite, theory
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [20])        Cytowania wg Scopus: 12 [17-12-2018]
[AWCZ-9417] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[10] Quasi-static motions of viscoelastic satellites / Boris S. Bardin, Andrzej Maciejewski // Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy .- 2001, no 81, s. 51--56, ISSN: 0923-2958, : bibliogr.wykr.summ.
Słowa kluczowe: oscillations, quasi-static motions, rotations, stability
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [20])        Cytowania wg Scopus: 0 [17-12-2018]
[AWCZ-8111] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

Strona: 1[2] Następna

Czas generacji strony: 0,11 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski