System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Central European Journal of Mathematics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 7 ( spośród około 60591 )

[1] Secure sets and their expansion in cubic graphs / Katarzyna Jesse-Józefczyk, Elżbieta Sidorowicz // Central European Journal of Mathematics .- 2014, Vol. 12, iss. 11, s. 1664--1673, ISSN: 1895-1074, : bibliogr.rys.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.2478/s11533-014-0411-4         Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-18325] [data modyf: 07-09-2015 13:16]

[2] Uniformly bounded composition operators in the Banach space of bounded (p,k)-variation in the sense of Riesz-Popoviciu / Francy Armao, Dorota Głazowska, Sergio Rivas, Jessica Rojas // Central European Journal of Mathematics .- 2013, Vol. 11, no. 2, s. 357--367, ISSN: 1895-1074, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Nemytskij (compostion, superposition) operator, Popoviciu k-th variation, de la Vallée Poussin second-variation, uniformly bounded mapping, uniformly continuous mapping
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)    DOI: 10.2478/s11533-012-0051-5         Cytowania wg Scopus: 2 [10-12-2018]
[AWCZ-16460] [data modyf: 09-07-2015 14:42]

[3] Fixed points and iterations of mean-type mappings / Janusz Matkowski // Central European Journal of Mathematics .- 2012, Vol. 10, no 6, s. 2215--2228, ISSN: 1895-1074, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: fixed point, homogeneous mean, invariant mean, iteration, mean, mean-type mapping
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: DOI: 10.2478/s11533-012-0106-7
[AWCZ-16715] [data modyf: 28-11-2012 12:22]

[4] Uniformly bounded set-valued Nemytskij operators acting between generalized Hölder function spaces / Janusz Matkowski, Małgorzata Wróbel // Central European Journal of Mathematics .- 2012, Vol. 10, no 2, s. 609--618, ISSN: 1895-1074, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Nemytskij composition operator, generalized Hölder function metric space, set-valued function, uniformly bounded operator
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.2478/s11533-012-0002-1         Cytowania wg Scopus: 2 [10-12-2018]
[AWCZ-16799] [data modyf: 12-12-2012 13:54]

[5] Bounds on global secure sets in cactus trees / Katarzyna Jesse-Józefczyk // Central European Journal of Mathematics .- 2012, Vol. 10, iss. 3, s. 1113--1124, ISSN: 1895-1074, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: alliance, cactus tree, dominating set, graph, secure set
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.2478/s11533-012-0035-5         Cytowania wg Scopus: 3 [10-12-2018]
[AWCZ-16472] [data modyf: 01-08-2014 13:20]

[6] A solution of an open problem concerning Lagrangian mean-type mappings / Dorota Głazowska // Central European Journal of Mathematics .- 2011, Vol. 9, no 5, s. 1067--1073, ISSN: 1895-1074, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Functional equation, Invariant mean, Lagrangian mean, mean
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.2478/s11533-011-0059-2         Cytowania wg Scopus: 4 [10-12-2018]
[AWCZ-15980] [data modyf: 28-11-2012 12:22]

[7] On subadditive functions and \psi-additive mappings / Janusz Matkowski // Central European Journal of Mathematics .- 2003, Vol. 1, no 4, s. 435--440, ISSN: 1895-1074, : bibliogr.summ. .- http://www.cesj.com/mathematics.html, [dostęp: 23-10-2003]
Słowa kluczowe: Hyers-Ulam stability, \psi-additive function, subadditive function, submultiplicative function
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-9186] [data modyf: 07-08-2015 10:21]


Czas generacji strony: 0,12 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski