System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Collectanea Mathematica}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 8 ( spośród około 60616 )

[1] Integral representation of linear operators on Orlicz-Bochner spaces / Krzysztof Feledziak, Marian Nowak // Collectanea Mathematica .- 2010, Vol. 61, no 3, s. 277--290, ISSN: 0010-0757, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 27)    DOI: 10.1344/cmv61i3.5420
[AWCZ-14732] [data modyf: 17-05-2010 12:04]

[2] Acknowglement of priority : separable quotients of Banach spaces / Marek Wójtowicz // Collectanea Mathematica .- 1998, Vol. 49, no 1, s. 133, ISSN: 0010-0757, : bibliogr.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-7769] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[3] Locally solid topologies on vector valued function spaces / Krzysztof Feledziak, Marian Nowak // Collectanea Mathematica .- 1997, Vol. 48, s. 487--511, ISSN: 0010-0757, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-5492] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[4] Collectanea Mathematica / (Red.) J. Musielak, H. Hudzik, Marian Nowak .- Barcelona : Universitat de Barcelona, 1997, Vol. 48, no 4-5-6 .- ISSN: 00010-757
Kod: RED-S-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[RED-2666] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[5] Effective constructions of separable quotients of Banach spaces / Marek Wójtowicz // Collectanea Mathematica .- 1997, Vol. 48, s. 809--815, ISSN: 0010-0757, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-7641] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

[6] CS-barelled spaces / J. Kąkol, Wiesław Śliwa, Marek Wójtowicz // Collectanea Mathematica .- 1995, Vol. 45, no 3, s. 271--276, ISSN: 0010-0757, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-8351] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[7] Order continuous seminorms and weak compactness in Orlicz spaces / Marian Nowak // Collectanea Mathematica .- 1993, Vol. 44, s. 217--236, ISSN: 0010-0757, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-8948] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[8] Collectanea Mathematica / (Red.) Marian Nowak .- Barcelona : Universitat de Barcelona, 1993, Vol. 44, no 1-2-3 .- ISSN: 0010-757
Kod: RED-S-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[RED-3932] [data modyf: 07-08-2015 10:22]


Czas generacji strony: 0,11 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski