System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Communications in Nonlinear Science and Numerical Simulation}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 60578 )

[1] Integrability analysis of natural Hamiltonian systems in curved spaces / Wojciech Szumiński // Communications in Nonlinear Science and Numerical Simulation .- 2018, Vol. 64, s. 246--255, ISSN: 1007-5704, : bibliogr.rys.tab.summ.
Słowa kluczowe: Differential Galois theory, Hamiltonian systems in curved spaces, Liouville integrability obstructions, Morales?Ramis theory
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 45)    DOI: 10.1016/j.cnsns.2018.04.023         Cytowania wg Scopus: 0 [03-12-2018]
[AWCZ-22787] [data modyf: 25-05-2018 12:49]


Czas generacji strony: 0,09 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski