System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Discrete Mathematics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 48 ( spośród około 60616 )

Strona: 1[2] [3] [4] [5] Następna
[1] Connected domination game / Mieczysław Borowiecki, Anna Fiedorowicz, Elżbieta Sidorowicz // Applicable Analysis and Discrete Mathematics .- 2018, s. 1--27, ISSN: 1452-8630, : bibliogr.rys.summ. .- [in press]
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 35)
[AWCZ-23290] [data modyf: 14-11-2018 14:25]

[2] The lonely runner problem for lacunary sequences / Sebastian Czerwiński // Discrete Mathematics .- 2018, Vol. 341, iss. 5, s. 1301--1306, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Lacunary sequences, The Lonely Runner Conjecture
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.disc.2018.02.002         Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-22550] [data modyf: 23-03-2018 14:27]

[3] The neighbour-sum-distinguishing edge-colouring game / Olivier Baudon, Jakub Przybyło, Mohammed Senhaji, Elżbieta Sidorowicz, Eric Sopena, Mariusz Woźniak // Discrete Mathematics .- 2017, Vol. 340, s. 1564--1572, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: Edge-weighting, Neighbour-sum-distinguishing edge-colouring, Neighbour-sum-distinguishing edge-colouring game
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.disc.2017.02.019         Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-22085] [data modyf: 11-12-2017 11:11]

[4] General and acyclic sum-list-colouring of graphs / Ewa Drgas-Burchardt, Agata Drzystek // Applicable Analysis and Discrete Mathematics .- 2016, Vol. 10, iss. 1, s. 479--500, ISSN: 1452-8630, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: acyclic colourings, bipartite graphs, induced hereditary graph classes, sum-list chromatic number
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 35)    DOI: 10.2298/AADM161011026D         Cytowania wg Scopus: 1 [10-12-2018]
[AWCZ-20586] [data modyf: 16-11-2016 12:45]

[5] The deficiency of all generalized Hertz graphs and minimal consecutively non-colourable graphs in this class / Marta Borowiecka-Olszewska, Ewa Drgas-Burchardt // Discrete Mathematics .- 2016, Vol. 339, iss. 7, s. 1892--1908, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: consecutive (interval) colouring, deficiency, edge colouring
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.disc.2015.12.028         Cytowania wg Scopus: 2 [10-12-2018]
[AWCZ-19771] [data modyf: 19-09-2016 11:32]

[6] Some properties of vertex-oblique graphs / Ewa Drgas-Burchardt, Kamila Kowalska, Jerzy Michael, Zsolt Tuza // Discrete Mathematics .- 2016, Vol. 339, no. 1, s. 95--102, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: independence number, irregular graphs, lexicographic product, vertex-oblique graphs
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.disc.2015.07.012         Cytowania wg Scopus: 1 [10-12-2018]
[AWCZ-19238] [data modyf: 03-09-2015 10:07]

[7] Harmonious coloring of uniform hypergraphs / Bartłomiej Bosek, Sebastian Czerwiński, Jarosław Grytczuk, Paweł Rzążewski // Applicable Analysis and Discrete Mathematics .- 2016, Vol. 10, iss. 1, s. 73--87, ISSN: 1452-8630, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: Harmonious coloring, uniform hypergraphs, vertex-distinguishing coloring
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 35)    DOI: 10.2298/AADM160411008B         Cytowania wg Scopus: 3 [10-12-2018]
[AWCZ-20428] [data modyf: 04-10-2016 14:25]

[8] On-line ranking of split graphs / // Discrete Mathematics and Theoretical Computer Science .- 2013, Vol. 15, no. 2, s. 195--214, ISSN: 1462-7264, : bibliogr.rys.tab.summ.
Słowa kluczowe: advice complexity, graph coloring, graph ranking, greedy algorithm, on-line algorithm, semi on-line algorithm, split graph
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)
[AWCZ-17847] [data modyf: 07-03-2017 07:41]

[9] On Ramsey (K1,m,G)-minimal graphs / Marta Borowiecka-Olszewska, Mariusz Hałuszczak // Discrete Mathematics .- 2013, Vol. 319, no. 19, s. 1843--1855, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: Ramsey minimal graph, complete bipartite graph, complete graph, edge colouring, star
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.1016/j.disc.2012.06.020         Cytowania wg Scopus: 2 [10-12-2018]
[AWCZ-17113] [data modyf: 28-07-2015 12:51]

[10] Acyclic homomorphisms to stars of graph Cartesian products and chordal bipartite graphs / Mieczysław Borowiecki, Ewa Drgas-Burchardt // Discrete Mathematics .- 2012, Vol. 312, no 14, s. 2146--2152, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: cartesian product, chordal bipartite graph, feedback vertex set, graph homomorphism, hypercube
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.1016/j.disc.2011.08.030         Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-16473] [data modyf: 27-08-2015 10:46]

Strona: 1[2] [3] [4] [5] Następna

Czas generacji strony: 0,11 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski