System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Discussiones Mathematicae Algebra and Stochastic Methods}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 19 ( spośród około 60591 )
Z frazy usunięto: :

Strona: 1[2] Następna
[1] Nonnegative estimation of mean Squared errors of linear predictors in mixed linear models / Jacek Bojarski, Stanisław Gnot, Ewa Synówka-Bejenka // Discussiones Mathematicae : Algebra and Stochastic Methods .- 1999, Vol. 19, no 2, s. 273--286, ISSN: 1234-3080, : bibliogr.wykr.summ.
Słowa kluczowe: linear prediction, mean squared error, nonnegative estimation
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-8287] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[2] Discussiones Mathematicae : Algebra and Stochastic Methods / (Red.) Michał Kisielewicz .- Zielona Góra : Technical University Press, 1999, Vol. 19, no 1-2 .- ISSN: 1234-3080
Kod: RED-C-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[RED-1403] [data modyf: 01-01-2002 00:00]

[3] Discussiones Mathematicae : Algebra and Stochastic Methods / (Red.) Kazimierz Głazek .- Zielona Góra : Technical University Press, 1999, Vol. 19, no 1 .- ISSN: 1234-3080
Kod: RED-S-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[RED-3988] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

[4] Linear discriminant functions which maximize the area under the ROC curve / Mirosław Krzyśko // Discussiones Mathematicae : Algebra and Stochastic Methods .- 1999, Vol. 19, no 2, s. 335--344, ISSN: 1234-3080, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: ROC curves, linear discriminant rules
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-8288] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

[5] On locally uniform expansions of regular functionals / Tadeusz Bednarski, Brenton R. Clarke // Discussiones Mathematicae : Algebra and Stochastic Methods .- 1998, Vol. 18, no 2, s. 155--165, ISSN: 1234-3080, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Frechet differentiability, local asymptotic theory, robustness, uniform expansions
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-2724] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[6] Discussiones Mathematicae : Algebra and Stochastic Methods / (Red.) Michał Kisielewicz .- Zielona Góra : Technical University Press, 1998, Vol. 18, no 1-2 .- ISSN: 1234-3080
Kod: RED-C-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[RED-1402] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

[7] A note on viability under distribution constraints / Mariusz Michta // Discussiones Mathematicae : Algebra and Stochastic Methods .- 1998, Vol. 18, no 2, s. 215--225, ISSN: 1234-3080, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Girsanov transformations, weak convergence of distributions, weak solutions to SDE
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-2728] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

[8] On D-minimax optimal design / Roman Zmyślony // Discussiones Mathematicae : Algebra and Stochastic Methods .- 1998, Vol. 18, no 2, s. 207--214, ISSN: 1234-3080, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: D-optimality, nonhomogenous variances
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-2727] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[9] Multivariate robust estimation in linear model for spatially located sensors and random input / Stefan Zontek // Discussiones Mathematicae : Algebra and Stochastic Methods .- 1998, Vol. 18, no 2, s. 196--206, ISSN: 1234-3080, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Fisher consistency, Frechet differentiability, maximum likelihood estimator, robust estimator, von Mises functional (statistical functional)
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-2726] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[10] Nonnegative bayesian estimators for nonnegative parametric functions in linear models / Jacek Bojarski, Roman Zmyślony // Discussiones Mathematicae : Algebra and Stochastic Methods .- 1998, Vol. 18, no 2, s. 187--193, ISSN: 1234-3080, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: bayesian analysis, risc function
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-2725] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

Strona: 1[2] Następna

Czas generacji strony: 0,11 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski