System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Discussiones Mathematicae Probability and Statistics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 40 ( spośród około 60578 )
Z frazy usunięto: :

Strona: 1[2] [3] [4] Następna
[1] Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics / (Red.) Roman Zmyślony .- Zielona Góra : University of Zielona Góra Press, 2017, Vol. 37, no. 1-2 .- ISSN: 1509-9423
Kod: RED-C-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 2)
[RED-5701] [data modyf: 22-03-2018 12:17]

[2] Best unbiased estimates for parameters of three-level multivariate data with doubly exchangeable covariance structure and structured mean vector / Arkadiusz Kozioł // Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics .- 2016, Vol. 36, no. 1-2, s. 93--113, ISSN: 1509-9423, , eISSN: 2084-0381, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: best unbiased estimator, coordinate free approach, doubly exchangeable covariance structure, structured mean vector, three-level multivariate data
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 6)    DOI: 10.7151/dmps.1182
[AWCZ-21074] [data modyf: 21-02-2017 09:32]

[3] Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics / (Red.) Roman Zmyślony .- Zielona Góra : University of Zielona Góra Press, 2016, Vol. 36, no. 1-2 .- ISSN: 1509-9423
Kod: RED-C-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[RED-5520] [data modyf: 16-12-2016 12:12]

[4] Robust estimation in the multivariate normal model / Agnieszka Kulawik, Stefan Zontek // Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics .- 2016, Vol. 36, no. 1-2, s. 53--66, ISSN: 1509-9423, , eISSN: 2084-0381, : bibliogr.tab.summ.
Słowa kluczowe: Fisher consistency, Fréchet differentiability, asymptotic normality, multivariate normal model, statistical functional
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 6)    DOI: 10.7151/dmps.1184
[AWCZ-20712] [data modyf: 16-12-2016 12:06]

[5] Semimartingale measure in the investigation of Stratonovich-type stochastic integrals and inclusions / Joachim Syga // Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics .- 2015, Vol. 35, no. 1-2, s. 7--27, ISSN: 1509-9423, , eISSN: 2084-0381, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: backward and symmetric integral, forward, set-valured stochastic integral, time-reversible process semimartingale measure
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 6)    DOI: 10.7151/dmps.1178
[AWCZ-19832] [data modyf: 20-03-2017 10:00]

[6] Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics / (Red.) Roman Zmyślony .- Zielona Góra : University of Zielona Góra Press, 2015, Vol. 35, no. 1-2 .- ISSN: 1509-9423
Kod: RED-C-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[RED-5417] [data modyf: 17-02-2016 12:52]

[7] Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics / (Red.) Roman Zmyślony .- Zielona Góra : University of Zielona Góra Press, 2014, Vol. 34, no. 1-2 .- ISSN: 1509-9423
Kod: RED-C-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 2)
[RED-5347] [data modyf: 14-09-2015 11:09]

[8] Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics / (Red.) Roman Zmyślony .- Zielona Góra : University of Zielona Góra Press, 2013, Vol. 33, no. 1-2 .- ISSN: 1509-9423
Kod: RED-C-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 2)
[RED-5346] [data modyf: 14-09-2015 11:09]

[9] On optimality of the orthogonal block design / Ewa Synówka-Bejenka, Stefan Zontek // Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics .- 2012, Vol. 32, no. 1-2, s. 59--68, ISSN: 1509-9423, , eISSN: 2084-0381, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: A-optimality, D-optimality, experimental design, maximum likelihood estimator, orthogonal block design, robust estimator
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 5)    DOI: 10.7151/dmps.1144
[AWCZ-17296] [data modyf: 22-05-2013 14:28]

[10] Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics / (Red.) Roman Zmyślony .- Zielona Góra : University of Zielona Góra Press, 2012, Vol. 32, no. 1-2 .- ISSN: 1509-9423
Kod: RED-C-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 2)
[RED-5099] [data modyf: 17-05-2013 12:15]

Strona: 1[2] [3] [4] Następna

Czas generacji strony: 0,04 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski