System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Dynamic Games and Applications}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 4 ( spośród około 60645 )

[1] A strategic dynamic programming method for studying short-memory equilibria of stochastic games with uncountable number of states / Łukasz Balbus, Łukasz Woźny // Dynamic Games and Applications .- 2016, Vol. 6, iss. 2, s. 187--208, ISSN: 2153-0785, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Approximation, Computation, Constructive methods, Hyperbolic discounting, Short-memory (Markov) equilibria, Stochastic games, Supermodular games
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1007/s13235-015-0171-1         Cytowania wg Scopus: 2 [17-12-2018]
[AWCZ-19588] [data modyf: 02-11-2016 12:55]

[2] Markov stationary equilibria in stochastic supermodular games with imperfect private and public information / Łukasz Balbus, Kevin Reffet, Łukasz Woźny // Dynamic Games and Applications .- 2013, Vol. 3, no. 2, s. 187--206, ISSN: 2153-0785, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: constructive methods, incomplete information, short memory (Markov) equilibria, stochastic games, supermodular games
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 10)    DOI: 10.1007/s13235-012-0065-4         Cytowania wg Scopus: 3 [17-12-2018]
[AWCZ-16863] [data modyf: 20-08-2015 10:05]

[3] Preface: Special issue on stochastic games / Andrzej Nowak, Eilon Solan, Sylvain Sorin // Dynamic Games and Applications .- 2013, Vol. 3, iss. 2, s. 125--127, ISSN: 2153-0785, : bibliogr.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 10)    DOI: 10.1007/s13235-013-0076-9         Cytowania wg Scopus: 0 [17-12-2018]
[AWCZ-17454] [data modyf: 02-09-2015 11:49]

[4] Stochastic games with unbounded payoffs: applications to robust control in economics / Anna Jaśkiewicz, Andrzej Nowak // Dynamic Games and Applications .- 2011, Vol. 1, no 2, s. 253--279, ISSN: 2153-0785, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: macroeconomic dynamics, optimal growth theory, robust control, zero-sum stochastic games
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 3)    DOI: 10.1007/s13235-011-0013-8         Cytowania wg Scopus: 18 [17-12-2018]
[AWCZ-15719] [data modyf: 07-01-2013 15:34]


Czas generacji strony: 0,10 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski