System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Dynamic Systems and Applications}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 17 ( spośród około 60654 )

Strona: 1[2] Następna
[1] Stochastic inclusions driven by two-parameter martingales / Maciej Kozaryn, Mariusz Michta, Kamil Łukasz Świątek // Dynamic Systems and Applications .- 2016, Vol. 25, s. 123--152, ISSN: 1056-2176, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Random Field, Set-valued Stochastic Integral Equation, Stochastic Inclusion, Two-parameter martingale
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)        Cytowania wg Scopus: 1 [17-12-2018]
[AWCZ-20204] [data modyf: 28-06-2016 10:01]

[2] On set-valued stochastic equations and stochastic inclusions driven by a brownian sheet / Maciej Kozaryn, Mariusz Michta // Dynamic Systems and Applications .- 2013, Vol. 22, s. 591--612, ISSN: 1056-2176, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Random field, set-valued stochastic integral equation, stochastic inclusion
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)        Cytowania wg Scopus: 3 [17-12-2018]
[AWCZ-17475] [data modyf: 26-09-2015 12:57]

[3] A note on stochastic inclusions approach for fuzzy stochastic differential equations driven by semimartingales / Joanna Krasińska, Mariusz Michta // Dynamic Systems and Applications .- 2013, Vol. 22, s. 503--516, ISSN: 1056-2176, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: fuzzy stochastic equation, fuzzy-valued stochastic integral, semimartingale, set-valued stochastic process, stochastic inclusion
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)        Cytowania wg Scopus: 3 [17-12-2018]
[AWCZ-17551] [data modyf: 20-08-2015 12:13]

[4] Applicatiopn of semimartigale measurea to the investigation of stochastic inclusion / Joachim Syga // Dynamic Systems and Applications .- 2012, Vol. 21, s. 331--338, ISSN: 1056-2176, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)
[AWCZ-16533] [data modyf: 28-11-2012 12:22]

[5] Existence of solutions of functional stochastic inclusion / Jerzy Motyl // Dynamic Systems and Applications .- 2012, Vol. 21, s. 331--338, ISSN: 1056-2176, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)        Cytowania wg Scopus: 1 [17-12-2018]
[AWCZ-16449] [data modyf: 28-11-2012 12:22]

[6] On multivalued stochastic integral equations driven by a Wiener process in the plane / Maciej Kozaryn, Marek Malinowski, Mariusz Michta, Kamil Świątek // Dynamic Systems and Applications .- 2012, Vol. 21, s. 293--318, ISSN: 1056-2176, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Random field, fuzzy stochastic integral equation, set-valued stochastic integral equation
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)        Cytowania wg Scopus: 7 [17-12-2018]
[AWCZ-16461] [data modyf: 26-09-2015 12:57]

[7] Fuzzy stochastic integral equations / Marek Malinowski, Mariusz Michta // Dynamic Systems and Applications .- 2010, Vol. 19, s. 473--494, ISSN: 1056-2176, : bibliogr.
Słowa kluczowe: fuzzy set, fuzzy stochastic differential equation, fuzzy stochastic integral, fuzzy stochastic process, set-valued stochastic integral equation
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)        Cytowania wg Scopus: 22 [17-12-2018]
[AWCZ-15202] [data modyf: 30-11-2010 14:43]

[8] Stratonovich stochastic inclusion / Anna Góralczyk, Jerzy Motyl // Dynamic Systems and Applications .- 2009, Vol. 18, s. 191--204, ISSN: 1056-2176, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)        Cytowania wg Scopus: 1 [17-12-2018]
[AWCZ-13848] [data modyf: 20-05-2009 14:43]

[9] Weak compactness of weak solutions to backward stochastic differential inclusions / Michał Kisielewicz // Dynamic Systems and Applications .- 2008, Vol. 17, s. 351--370, ISSN: 1056-2176, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 6 [17-12-2018]
[AWCZ-13206] [data modyf: 05-09-2008 13:05]

[10] Dynamic Systems and Applications : Special Issue / (Red.) Mariusz Michta, Jerzy Motyl .- Atlanta : Dynamic Publishers, 2007, no 1 .- ISSN: 1056-2176 .- ISBN: Vol.16
Kod: RED-S-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[RED-4328] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

Strona: 1[2] Następna

Czas generacji strony: 0,04 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski