System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Dynamics of Continuous Discrete and Impulsive Systems}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 5 ( spośród około 60591 )
Z frazy usunięto: ,

[1] Set-valued stochastic integral equations / Marek Malinowski, Mariusz Michta // Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems (Seria: Series B : Applications and Algorithms) .- 2011, Vol. 18, s. 473--492 : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: set-valued stochastic integral equation, set-valued trajectory stochastic Aumann integral, set-valued trajectory stochastic Itô integral
Kod: CZR-INNE    BibTeX   (pkt: 0)        Cytowania wg Scopus: 7 [10-12-2018]
[AWCZ-16080] [data modyf: 13-04-2015 16:27]

[2] Selection property of Stratonovich set-valued integral / Jerzy Motyl, Joachim Syga // Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems (Seria: Series A: Mathematical Analysis) .- 2010, Vol. 17, no 3, s. 431--443 : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Stratonovich inclusion, backward and symmetric integral, decomposable process, forward, set-valued stochastic integral, time-reversible process
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 13)        Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-14712] [data modyf: 29-04-2010 10:21]

[3] H\infty output feedback control for two-dimensional continuus systems / Shengyuan Xu, James Lam, Yun Zou, Zhiping Lin, Krzysztof Gałkowski // Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems (Seria: Series B : Applications and Algorithms) .- 2008, Vol. 14, s. [14] : bibliogr.tab.summ.
Słowa kluczowe: H\infty control, bounded realness, linear matrix inequality, output feedback, two-dimensional continuous systems
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [10])
[AWCZ-12808] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[4] Compactness of solutions to second order stochastic dynamical systems / Mariusz Michta, Jerzy Motyl // Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems (Seria: Series A: Mathematical Analysis) .- 2007, Vol. 14, no 4, s. 525--544
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [10])        Cytowania wg Scopus: 1 [10-12-2018]
[AWCZ-12298] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[5] An LMI approach to the computation of lower bounds for stability margins of 2D discrete systems / Shengyuan Xu, James Lam, Krzysztof Gałkowski, Zhiping Lin // Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems (Seria: Series B : Applications and Algorithms) .- 2006, Vol. 13, s. 221--236 : bibliogr.tab.summ.
Słowa kluczowe: 2D discrete systems, linear matrix inequality (LMI), stability margin
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [10])        Cytowania wg Scopus: 4 [10-12-2018]
[AWCZ-10832] [data modyf: 07-08-2015 10:22]


Czas generacji strony: 0,11 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski