System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Economic Theory}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 7 ( spośród około 60591 )

[1] On uniqueness of time-consistent Markov policies for quasi-hyperbolic consumers under uncertainty / Łukasz Balbus, Kevin Reffet, Łukasz Woźny // Journal of Economic Theory .- 2018, Vol. 176, s. 293--310, ISSN: 0022-0531, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Generalized Bellman equation, Markov equilibrium, Time consistency, Uniqueness
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1016/j.jet.2018.04.003         Cytowania wg Scopus: 0 [10-12-2018]
[AWCZ-22662] [data modyf: 17-04-2018 09:06]

[2] A qualitative theory of large games with strategic complementarities / Łukasz Balbus, Paweł Dziewulski, Kevin Reffet, Łukasz Woźny // Economic Theory .- 2017, s. 1-27, ISSN: 0938-2259, : bibliogr.tab.summ.
Słowa kluczowe: Distributional equilibria, Games with strategic complementarities, Large games, Supermodular games
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: DOI 10.1007/s00199-017-1075-7
[AWCZ-21668] [data modyf: 15-09-2017 08:59]

[3] Differential information in large games with strategic complementarities / Łukasz Balbus, Paweł Dziewulski, Kevin Reffet, Łukasz Woźny // Economic Theory .- 2015, Vol. 50, no. 1, s. 201--243, ISSN: 0938-2259, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1007/s00199-014-0827-x         Cytowania wg Scopus: 5 [10-12-2018]
[AWCZ-18454] [data modyf: 21-08-2015 09:44]

[4] Stationary Markov perfect equilibria in risk sensitive stochastic overlapping generations models / Anna Jaśkiewicz, Andrzej Nowak // Journal of Economic Theory .- 2014, Vol. 151, s. 411--447, ISSN: 0022-0531, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: intergenerational stochastic game, overlapping generations model, risk sensitive optimisation, stationary Markov perfect equilibrium
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1016/j.jet.2013.01.005
[AWCZ-18068] [data modyf: 20-08-2015 14:09]

[5] A constructive study of Markov equilibria in stochastic games with strategic complementarities / Łukasz Balbus, Kevin Reffet, Łukasz Woźny // Journal of Economic Theory .- 2014, Vol. 150, s. 815--840, ISSN: 0022-0531, : bibliogr.tab.wykr.summ.
Słowa kluczowe: Markov equilibria, constructive methods, stochastic games
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1016/j.jet.2013.09.005         Cytowania wg Scopus: 14 [10-12-2018]
[AWCZ-17597] [data modyf: 20-08-2015 12:25]

[6] On discounted dynamic programming with unbounded returns / Janusz Matkowski, Andrzej Nowak // Economic Theory .- 2011, Vol. 46, no 3, s. 455--474, ISSN: 0938-2259, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1007/s00199-010-0522-5         Cytowania wg Scopus: 13 [10-12-2018]
[AWCZ-15035] [data modyf: 19-04-2011 08:56]

[7] On perfect equilibria in stochastic models of growth with intergenerational altruism / Andrzej Nowak // Economic Theory .- 2006, Vol. 28, no 1, s. 73--83, ISSN: 0938-2259, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: intergenerational game, perfect equilibrium, stochastic model of growth
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 20 [10-12-2018]
[AWCZ-10406] [data modyf: 07-08-2015 10:21]


Czas generacji strony: 0,10 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski