System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Indian Journal of Pure and Applied Mathematics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 61214 )

[1] Approximation of functions from Lp(\omega)\beta by matrix means of their Fourier series / Radosława Kranz, Włodzimierz Łenski, Bogdan Szal // Indian Journal of Pure and Applied Mathematics .- 2012, Vol. 43, no 5, s. 475--494, ISSN: 0019-5588, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Lipschitz classes, rate approximation, summability of Fourier series
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)
[AWCZ-16818] [data modyf: 17-12-2012 13:37]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski