System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {International Journal of Bifurcation and Chaos}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 61966 )

[1] Bifurcations of periodic orbits and integrability of dynamical systems / Stanisław Kasperczuk // International Journal of Bifurcation and Chaos .- 2010, Vol. 20, no 10, s. 3345--3349, ISSN: 0218-1274, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Hamiltonian systems, Hill's equation, Poincaré map, bifurcation, integrability, monodromy matrix, periodic solutions
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 27)    DOI: 10.1142/S021812741002774X         Cytowania wg Scopus: 0 [20-05-2019]
[AWCZ-15396] [data modyf: 04-02-2011 09:42]

[2] On the smallest set-valued iterative roots of bijections / Witold Jarczyk, Tomasz Powierża // International Journal of Bifurcation and Chaos .- 2003, Vol. 13, no 7, s. 1889--1893, ISSN: 0218-1274, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: bijection, minimal element, set-valued iterative root, smallest element
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [20])        Cytowania wg Scopus: 8 [20-05-2019]
[AWCZ-9149] [data modyf: 07-08-2015 10:21]


Czas generacji strony: 0,10 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski