System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {International Journal of Geometric Methods in Modern Physics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 61215 )

[1] Properties of the false vacuum as an unstable state / Katarzyna Raczyńska // International Journal of Geometric Methods in Modern Physics .- 2014, Vol. 11, no. 2, s. 1--7, ISSN: 0219-8878, : bibliogr.wykr.summ.
Słowa kluczowe: false vacuum, unstable states, unstable vacuum
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.1142/S0219887814600093         Cytowania wg Scopus: 0 [18-02-2019]
[AWCZ-18011] [data modyf: 03-09-2015 11:15]

[2] Differential Galois theory and integrability / Andrzej Maciejewski, Maria Przybylska // International Journal of Geometric Methods in Modern Physics .- 2009, Vol. 6, no 8, s. 1357--1390, ISSN: 0219-8878, : bibliogr.rys.tab.summ.
Słowa kluczowe: Hamiltonian systems, differential Galois theory, integrability
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)        Cytowania wg Scopus: 8 [18-02-2019]
[AWCZ-15527] [data modyf: 22-03-2011 11:14]


Czas generacji strony: 0,10 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski