System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {International Journal of Robust and Nonlinear Control}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 4 ( spośród około 61949 )

[1] Constraint finite-time control of redundant manipulators / Mirosław Galicki // International Journal of Robust and Nonlinear Control .- 2016, Vol. 27, iss. 4, s. 639--660, ISSN: 1049-8923, : bibliogr.rys.wykr.summ.
Słowa kluczowe: Lyapunov stability, finite-time control, redundant manipulator, task-space trajectory tracking
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 40)    DOI: 10.1002/rnc.3591         Cytowania wg Scopus: 6 [20-05-2019]
[AWCZ-20201] [data modyf: 30-03-2017 12:24]

[2] An LMI approach to robust fault estimation for a class of nonlinear systems / Marcin Witczak, Mariusz Buciakowski, Vicenç Puig, Damiano Rotondo, Fatiha Nejjari // International Journal of Robust and Nonlinear Control .- 2016, Vol. 26, no. 7, s. 1530--1548, ISSN: 1049-8923, : bibliogr.rys.wykr.summ.
Słowa kluczowe: fault diagnosis, fault identification, linear matrix inequalities, nonlinear systems, observers, robust estimation
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 40)    DOI: 10.1002/rnc.3365         Cytowania wg Scopus: 33 [20-05-2019]
[AWCZ-19565] [data modyf: 04-05-2016 13:11]

[3] [eta_2/eta...]output information-based disturbance attenuation for differential linear repetitive processes / Wojciech Paszke, Eric Rogers, Krzysztof Gałkowski // International Journal of Robust and Nonlinear Control .- 2011, Vol. 21, no 17, s. 1981--1993, ISSN: 1049-8923, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: disturbance attenuation, linear repetitive processes
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 35)
[AWCZ-16206] [data modyf: 26-02-2015 13:01]

[4] LMI based stability analysis and robust controller design for discrete linear repetitive processes / Krzysztof Gałkowski, James Lam, Eric Rogers, Shengyuan Xu, Bartłomiej Sulikowski, Wojciech Paszke, David H. Owens // International Journal of Robust and Nonlinear Control .- 2003, Vol. 13, no 13, s. 1195--1211, ISSN: 1049-8923, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: 2D linear systems, LMI, controller design, repetitive dynamics, stability
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [24])        Cytowania wg Scopus: 42 [20-05-2019]
[AWCZ-9305] [data modyf: 07-08-2015 10:21]


Czas generacji strony: 0,10 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski