System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Journal of Applied Analysis}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 4 ( spośród około 61214 )

[1] Results of Tadeusz Świątkowski on algebraic sums of sets and their applications in the theory of subadditive functions / Janusz Matkowski // Journal of Applied Analysis .- 2012, Vol. 18, s. 97--116, ISSN: 1425-6908, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Raikov theorem, Steinhaus theorem, algebraic sum of sets, density of set at a point, interior point, subadditive function
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 7)    DOI: 10.1515/jaa-2012-0005         Cytowania wg Scopus: 0 [18-02-2019]
[AWCZ-16815] [data modyf: 17-12-2012 09:27]

[2] A composite functional equation and invariant curves / Janusz Matkowski, Jolanta Okrzesik // Journal of Applied Analysis .- 2010, Vol. 16, s. 121--133, ISSN: 1425-6908, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 6)    DOI: 10.1515/JAA.2010.009         Cytowania wg Scopus: 1 [18-02-2019]
[AWCZ-15040] [data modyf: 29-09-2010 12:26]

[3] On linear dependence of iteraters / Janusz Matkowski, Weinian Zhang // Journal of Applied Analysis .- 2000, Vol. 6, no 1, s. 149--157, ISSN: 1425-6908, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [2])
[AWCZ-4261] [data modyf: 29-04-2008 14:35]

[4] Nonlinear contractions on semimetric spaces / J. Jachymski, Janusz Matkowski, T. Świątkowski // Journal of Applied Analysis .- 1995, Vol. 1, no 2, s. 125--134, ISSN: 1425-6908,
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [2])        Cytowania wg Scopus: 34 [18-02-2019]
[AWCZ-14637] [data modyf: 22-04-2010 14:08]


Czas generacji strony: 0,03 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski