System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Journal of Computer and Systems Sciences International}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 61190 )

[1] Vector Lyapunov Functions for Stability and Stabilization of Differential Repetitive Processes / Krzysztof Gałkowski, M. A. Emelianov, P. V. Pakshin, Eric Rogers // Journal of Computer and Systems Sciences International .- 2016, Vol. 55, no. 4, s. 503--514, ISSN: 1064-2307, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)    DOI: 10.1134/S1064230716040067         Cytowania wg Scopus: 9 [18-02-2019]
[AWCZ-20944] [data modyf: 24-01-2017 14:09]


Czas generacji strony: 0,09 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski