System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Journal of Differential Equations}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 61812 )

[1] On connections between stochastic differential inclusions and set-valued stochastic differential equations driven by semimartingales / Mariusz Michta // Journal of Differential Equations .- 2017, Vol. 262, iss. 3, s. 2106--2134, ISSN: 0022-0396, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: attainable set, continuous selection, semimartingale, set-valued function, set-valued stochastic differentialequation, stochastic differential inclusion
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 45)    DOI: 10.1016/j.jde.2016.10.039         Cytowania wg Scopus: 2 [15-04-2019]
[AWCZ-20779] [data modyf: 05-01-2017 08:59]

[2] Numerical solutions to integrodifferential equations which interpolate heat and were equations / Piotr Rozmej, Anna Karczewska // International Journal of Differential Equations and Applications .- 2005, Vol. 10, no 1, s. 15--27 : bibliogr.wykr.summ.
Słowa kluczowe: Galerkin method, deterministic and stochastic Volterra equations, numerical solutions, resolvent approach
Kod: CZR-INNE    BibTeX   (pkt: [0])
[AWCZ-10769] [data modyf: 07-08-2015 10:22]


Czas generacji strony: 0,03 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski