System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Journal of Function Spaces and Applications}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 3 ( spośród około 61966 )

[1] Some classes of function spaces, their properties, and applications / Józef Banaś, Janusz Matkowski, Nelson Merentes, Manuel Pinto, Jose Luis Sanchez // Journal of Function Spaces and Applications .- 2013, Vol. 2013, s. 1--3, ISSN: 0972-6802,
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1155/2014/407521
[AWCZ-17762] [data modyf: 02-09-2015 13:01]

[2] Topological properties of the complex vector lattice of bounded measurable functions / Marian Nowak // Journal of Function Spaces and Applications .- 2013, Vol. 2013, s. 1--8, ISSN: 0972-6802, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1155/2013/343685         Cytowania wg Scopus: 1 [20-05-2019]
[AWCZ-17599] [data modyf: 02-09-2015 11:55]

[3] Pointwise approximation of functions from [...] by linear operators of their Fourier series / Włodzimierz Łenski, Bogdan Szal // Journal of Function Spaces and Applications .- 2012, Vol. 2012, s. [16], ISSN: 0972-6802, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1155/2012/930967         Cytowania wg Scopus: 4 [20-05-2019]
[AWCZ-16234] [data modyf: 28-11-2012 12:22]


Czas generacji strony: 1,48 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski