System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Journal of Inequalities and Applications}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 3 ( spośród około 62807 )

[1] Pointwise approximation of modified conjugate functions by matrix operators of conjugate Fourier series of 2\pi/r-periodic functions / Mateusz Kubiak, Włodzimierz Łenski, Bogdan Szal // Journal of Inequalities and Applications .- 2018, Vol. 92, s. 1--14, ISSN: 1029-242X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Rate of approximation, Summability of Fourier series
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1186/s13660-018-1684-0
[AWCZ-22703] [data modyf: 19-12-2018 13:00]

[2] On weighted Lp integrability of functions defined by trigonometric series / Bogdan Szal // Journal of Inequalities and Applications .- 2010, s. 1--19, ISSN: 1025-5834, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 27)    DOI: 10.1155/2010/485705         Cytowania wg Scopus: 1 [14-10-2019]
[AWCZ-14958] [data modyf: 26-04-2018 16:16]

[3] On a Generalization of the Osogood Condition / Wojciech Mydlarczyk, Wojciech Okrasiński // Journal of Inequalities and Applications .- 2000, Vol. 5, s. 497--504, ISSN: 1029-242X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Generalized Osgood condition, Nonlinear integral equation
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-2462] [data modyf: 07-08-2015 10:20]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski