System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Journal of Number Theory}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 61966 )

[1] The algebraic structure of the set of solutions to the Thue equation / Aleksander Grytczuk, Marek Wójtowicz // Journal of Number Theory .- 2010, Vol. 130, no 7, s. 1480--1487, ISSN: 0022-314X, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.1016/j.jnt.2010.02.015         Cytowania wg Scopus: 0 [20-05-2019]
[AWCZ-14806] [data modyf: 04-06-2010 13:54]

[2] Explicit formulas of Delange-Selberg type for some classes of arithmetic functions on the semigroup G / Aleksander Grytczuk // Journal of Number Theory .- 1994, Vol. 46, no 1, s. 12--28, ISSN: 0022-314X, : bibliogr.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-8336] [data modyf: 07-08-2015 10:21]


Czas generacji strony: 0,10 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski