System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Journal of the Korean Mathematical Society}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 61987 )

[1] Strict topologies and operators on spaces of vector-valued continuous functions / Marian Nowak // Journal of the Korean Mathematical Society .- 2015, Vol. 52, no. 1, s. 177--190, ISSN: 0304-9914, , eISSN: 2234-3008, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: integration operators, spaces of vector-valued continuous functions, strict topologies, vector measures
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)        Cytowania wg Scopus: 2 [27-05-2019]
[AWCZ-18647] [data modyf: 18-08-2015 11:15]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski