System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Manuscripta Mathematica}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 61215 )

[1] Representation theorem for locally defined operators in the space of Whitney diffrentiable functions / Janusz Matkowski, Małgorzata Wróbel // Manuscripta Mathematica .- 2009, Vol. 129, no 4, s. 437--448, ISSN: 0025-2611, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)    DOI: 10.1007/s00229-009-0283-2         Cytowania wg Scopus: 8 [18-02-2019]
[AWCZ-13991] [data modyf: 07-09-2009 10:40]


Czas generacji strony: 0,13 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski