System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Mathematical Problems in Engineering}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 61241 )

[1] Fuzzy stochastic differential equations driven by semimartingales-different approaches / Mariusz Michta // Mathematical Problems in Engineering .- 2015, Vol. 2015, s. 1--9, ISSN: 1024-123X, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.1155/2015/794607         Cytowania wg Scopus: 1 [18-02-2019]
[AWCZ-19713] [data modyf: 28-02-2017 14:39]

[2] Some insights into the regularization of III-posed problems / Jerzy Hańćkowiak // Mathematical Problems in Engineering .- 1999, Vol. 5, s. 161--171 : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: error vector, regularization parameter
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )        Cytowania wg Scopus: 1 [18-02-2019]
[AWCZ-3601] [data modyf: 07-08-2015 10:22]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski