System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Mathematical and Computer Modelling}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 61987 )

[1] Strong solutions to stochastic fuzzy differential equations of Itô type / Marek Malinowski // Mathematical and Computer Modelling .- 2012, Vol. 55, no 3-4, s. 918--928, ISSN: 0895-7177, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Fuzziness and randomness in modelling, Fuzzy random variable, Fuzzy stochastic Itô integral, Fuzzy stochastic Lebesgue?Aumann integral, Fuzzy stochastic process, Stochastic fuzzy differential equation, Stochastic fuzzy integral equation
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 25)    DOI: 10.1016/j.mcm.2011.09.018         Cytowania wg Scopus: 41 [20-05-2019]
[AWCZ-16341] [data modyf: 28-11-2012 12:22]

[2] Nonlinear modelling of a synchronized chemostat with impulsive state feedback control / Kaibiao Sun, Yuan Tian, Lansun Chen, Andrzej Kasperski // Mathematical and Computer Modelling .- 2010, Vol. 52, no 1-2, s. 227--240, ISSN: 0895-7177, : bibliogr.rys.wykr.summ.
Słowa kluczowe: continuous culture, feedback control, nonlinear biomass yield, optimization, state impulsive
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 27)    DOI: 10.1016/j.mcm.2010.02.012         Cytowania wg Scopus: 23 [20-05-2019]
[AWCZ-14774] [data modyf: 28-11-2018 10:27]


Czas generacji strony: 0,03 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski