System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Mathematische Annalen}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 61215 )

[1] Sharp regularity of linearization for C1,1 hyperbolic / Wenmeng Zhang, Weinian Zhang, Witold Jarczyk // Mathematische Annalen .- 2014, Vol. 358, iss. 1-2, s. 69--113, ISSN: 0025-5831, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 40)
[AWCZ-18729] [data modyf: 21-07-2015 10:07]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski