System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Nonlinear Analysis Real World Applications}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 62842 )
Z frazy usunięto: :

[1] Random fuzzy differential equations under generalized Lipschitz condition / Marek Malinowski // Nonlinear Analysis : Real World Applications .- 2012, Vol. 13, no 2, s. 860--881, ISSN: 1468-1218, : bibliogr.wykr.summ.
Słowa kluczowe: Fuzziness and randomness in modelling, Fuzzy derivative, Fuzzy differential equation, Fuzzy random variable, Fuzzy stochastic process, Random fuzzy differential equation
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 40)    DOI: 10.1016/j.nonrwa.2011.08.022         Cytowania wg Scopus: 70 [14-10-2019]
[AWCZ-16081] [data modyf: 28-11-2012 12:22]


Czas generacji strony: 0,09 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski