System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Open Mathematics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 61215 )

[1] A Riesz representation theory for completely regular Hausdorff space and its applications / Marian Nowak // Open Mathematics .- 2016, Vol. 14, s. 474--496, ISSN: 2391-5455, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: operator measures, spaces of vector-valued, strict topologies, strongly bounded operators
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)
[AWCZ-20266] [data modyf: 29-07-2016 15:11]

[2] Set-valued and fuzzy stochastic integral equations driven by semimartingales under Osgood condition / Marek Malinowski // Open Mathematics .- 2015, Vol. 13, s. 106--134, ISSN: 2391-5455, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Bihari's inequality, Existence and uniqueness of solution, Fuzzy stochastic differential equation, Fuzzy stochastic integral equation, Maruyama approximation, Osgood's condition, Semimartingale, Set-valued stochastic integral equation, Set-valued stochastic integrals
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)        Cytowania wg Scopus: 8 [18-02-2019]
[AWCZ-19140] [data modyf: 07-07-2015 13:45]


Czas generacji strony: 0,09 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski