System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Periodica Mathematica Hungarica}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 61987 )

[1] On homogeneous Lagrange means / Janusz Matkowski // Periodica Mathematica Hungarica .- 2014, Vol. 68, no. 2, s. 119--127, ISSN: 0031-5303, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Lagrange mean, differential equation, equality of means, homogeneous mean, mean
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)    DOI: 10.1007/s10998-014-015-6
[AWCZ-18653] [data modyf: 21-07-2015 10:04]

[2] On Fermat's equation in the set of integral 2 x 2 matrices / Aleksander Grytczuk // Periodica Mathematica Hungarica .- 1995, Vol. 30, no 1, s. 67--72 : bibliogr.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-8335] [data modyf: 07-08-2015 10:22]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski