System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Annales Polonici Mathematici}
Opublikowane w latach: 1960 - 2018
Grupowanie: brak
Znaleziono: 26 ( spośród około 62794 )

Strona: Poprzednia [1] 2[3] Następna
[11] Generalized functional-differential equations of neutral type / Michał Kisielewicz // Annales Polonici Mathematici .- 1983, Vol. 42, s. 139--148
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13831] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[12] Generalized functional-differential equations of neutral type / Michał Kisielewicz // Annales Polonici Mathematici .- 1983, Vol. 42, s. 139--148
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13736] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[13] Description of a class of multivalued differential equations with almost weakly stable trivial solution / Michał Kisielewicz // Annales Polonici Mathematici .- 1980, Vol. 38, no 2, s. 201--205
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13698] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[14] On the non-convergence of successive approximations in the theory of the equation z"xy=f(x, y, z, z'x, z'y) / Michał Kisielewicz // Annales Polonici Mathematici .- 1979, Vol. 36, no 1, s. 85--93
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13697] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[15] Existence theorem for functional-differential contingent equations / Michał Kisielewicz, Teresa Janiak // Annales Polonici Mathematici .- 1977, Vol. 35, nr 2, s. 159--166 : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-8513] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[16] On some application of Bogolubovs method for hyperbolic equations / Michał Kisielewicz // Annales Polonici Mathematici .- 1975, Vol. 30, no 3, s. 252--268
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13770] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[17] The Orlicz type theorem for differential-integral equations with a lagging argument / Michał Kisielewicz // Annales Polonici Mathematici .- 1975, Vol. 31, no 3, s. 65--71
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13771] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[18] On the existence of a convex solution of the functional equation $\varphi (x)=h(x,\,\varphi [f(x)])$ / Zygfryd Kominek, Janusz Matkowski // Annales Polonici Mathematici .- 1974, Vol. 30, s. 1--4
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-14690] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[19] On Lipschitzian solutions of a functional equation / Janusz Matkowski // Annales Polonici Mathematici .- 1973, Vol. 28, s. 135--139 : bibliogr.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-14692] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

[20] Solutions of a functional equation in a special class of functions / Marek Kuczma, Janusz Matkowski // Annales Polonici Mathematici .- 1972, Vol. 26, s. 287--293 : bibliogr.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-14696] [data modyf: 26-01-2011 11:11]

Strona: Poprzednia [1] 2[3] Następna

Czas generacji strony: 0,11 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski