System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Applicationes Mathematicae}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 14 ( spośród około 63106 )

Strona: Poprzednia [1] 2
[11] A singular radially symmetric problem in electrolytes theory / Tadeusz Nadzieja, Andrzej Raczyński // Applicationes Mathematicae .- 1998, Vol. 25, no 1, s. 101--112, ISSN: 1233-7234, : bibliogr.wykr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-2401] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

[12] A generalization of Ueno's inequality for n-step transition probabilities / Andrzej Nowak // Applicationes Mathematicae .- 1998, Vol. 25, no 3, s. 295--299, ISSN: 1233-7234, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-2101] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[13] On convex combinations of two values / Andrzej Nowak, Tadeusz Radzik // Applicationes Mathematicae .- 1996, Vol. 24, no 1, s. 47--56, ISSN: 1233-7234, : bibliogr.wykr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-8962] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[14] On the binding number of some hallian graphs / Mieczysław Borowiecki, Danuta Michalak // Applicationes Mathematicae .- 1987, Vol. 19, no 3-4, s. 363--370, ISSN: 1233-7234, : bibliogr.rys.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-10027] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

Strona: Poprzednia [1] 2

Czas generacji strony: 0,20 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski