System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Discrete Mathematics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 49 ( spośród około 63094 )

Strona: Poprzednia [1] [2] [3] 4[5] Następna
[31] On chromatic polynomials of hypergraphs / Ewa Drgas-Burchardt, Ewa Łazuka // Electronic Notes in Discrete Mathematics .- 2006, Vol. 24, s. 105--110 : bibliogr.summ. .- http://www.elsevier.com/wps/find/journaldescription.cws_home/681020/description#description, [dostęp: 25-10-2006]
Słowa kluczowe: chromatic polynomials of hypergraphs, colourings of hypergraphs
Kod: CZR-INNE    BibTeX   (pkt: [0])        Cytowania wg Scopus: 0 [11-11-2019]
[AWCZ-11184] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[32] On k-chromatically unique and k-chromatically equivalent hypergraphs / Ewa Drgas-Burchardt // Electronic Notes in Discrete Mathematics .- 2006, Vol. 24, s. 57--60 : bibliogr.summ. .- http://www.elsevier.com/wps/find/journaldescription.cws_home/681020/description#description/, [dostęp: 25-10-2006]
Słowa kluczowe: chromatic polynomials of hypergraphs, chromatically equivalence, colourings of hypergraphs
Kod: CZR-INNE    BibTeX   (pkt: [0])        Cytowania wg Scopus: 0 [11-11-2019]
[AWCZ-11183] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[33] The game of arboricity / Tomasz Bartnicki, Jarosław Grytczuk, Hal A. Kierstead // W: European Conference on Combinatorics, Graph Theory and Applications - EUROCOMB 2005. Berlin, Niemcy, 2005 .- Nancy : [brak wydawcy], 2005 .- Discrete Mathematics and Theoretical Computer Science : Proceedings Series Volume AE, s. 63--66 [abstr.]
Kod: ROZ-5    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-18130] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[34] Domination, independence and irredundance with respect to additive induced-hereditary properties / Danuta Michalak // Discrete Mathematics .- 2004, Vol. 286, no 1-2, s. 141--146, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.rys.
Słowa kluczowe: domination number, hereditary property and induced-hereditary property, independence number, irredundance number
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 6 [11-11-2019]
[AWCZ-9684] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[35] On Ramsey minimal graphs / Mieczysław Borowiecki, Mariusz Hałuszczak, Elżbieta Sidorowicz // Discrete Mathematics .- 2004, Vol. 286, no 1-2, s. 37--43, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.
Słowa kluczowe: Ramsey-minimal graphs and 1-factor
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 7 [11-11-2019]
[AWCZ-9685] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[36] Another variation on Conway's recursive sequence / Jarosław Grytczuk // Discrete Mathematics .- 2004, Vol. 282, s. 149--161, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Conway's recursive sequence, Pascal triangle, guided sparse substitution, strange recurrence
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 3 [11-11-2019]
[AWCZ-9933] [data modyf: 06-12-2004 13:57]

[37] Minimal vertex Ramsey graphs and minimal forbidden subgraphs / Marta Borowiecka-Olszewska, Ewa Drgas-Burchardt, Peter Mihok // Discrete Mathematics .- 2004, Vol. 286, no 1-2, s. 31--36, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.rys.
Słowa kluczowe: generalized vertex colouring, hereditary properties and minimal forbidden subgraphs, vertex Ramsey minimal graphs
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 4 [11-11-2019]
[AWCZ-9686] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[38] Haft-integrality of vertices of the generalized transitive tournament polytope (n=6) / Zbigniew Świtalski // Discrete Mathematics .- 2003, Vol. 271, no 1-3, s. 252--260, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: GTT matrices, GTT polytopes, comparability graphs, generalized transitive tournament, vertices of the GTTpolytopes
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-10678] [data modyf: 15-06-2007 11:49]

[39] Non-repetitive colorings of infinite sets / Jarosław Grytczuk, Wiesław Śliwa // Discrete Mathematics .- 2003, Vol. 265, s. 365--373, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: non-repetitive colorings, thue sequences
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 10 [11-11-2019]
[AWCZ-8935] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[40] Some extremal problems of graphs with local constraints / Mieczysław Borowiecki, Elżbieta Sidorowicz // Discrete Mathematics .- 2002, Vol. 251, s. 19--32, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: extremal problems, graph, hereditary property, local property
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 1 [11-11-2019]
[AWCZ-8695] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

Strona: Poprzednia [1] [2] [3] 4[5] Następna

Czas generacji strony: 0,04 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski