System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Discrete Mathematics}
Opublikowane w latach: 1960 - 2019
Grupowanie: brak
Znaleziono: 49 ( spośród około 63174 )

Strona: Poprzednia [1] [2] [3] [4] 5
[41] On graphs with a local hereditary property / Mieczysław Borowiecki, Peter Mihok // Discrete Mathematics .- 2001, no 236, s. 53--58, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: hereditary property, local property
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 2 [18-11-2019]
[AWCZ-7469] [data modyf: 01-01-2002 00:00]

[42] Minimal reducible bounds for 1-nonouterplanar graphs / Mieczysław Borowiecki, Mariusz Hałuszczak, Mirosława Skowrońska // Discrete Mathematics .- 2000, Vol. 219, no 1-3, s. 9--15, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.rys.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 1 [18-11-2019]
[AWCZ-1940] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[43] Minimal reducible bounds for planar graphs / Mieczysław Borowiecki, Izak Broere, Peter Mihok // Discrete Mathematics .- 2000, Vol. 212, no 1-2, s. 19--27, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Additive, Hereditary, Minimal reducible bound, Planar graph, Property of graphs, Vertex partition
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 5 [18-11-2019]
[AWCZ-1941] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[44] Generalized independance and domination in graphs / Mieczysław Borowiecki, Danuta Michalak // Discrete Mathematics .- 1998, Vol. 191, no 1-3, s. 51--56, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Dominating set, Hereditary property of graphs, Independent set, Vertex partition
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])
[AWCZ-1960] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

[45] Strong perfectness of the generalized Cartesian product of graphs / Maria Kwaśnik, Alina Szelecka // Discrete Mathematics .- 1997, Vol. 164, s. 213--220, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.rys.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 0 [18-11-2019]
[AWCZ-5809] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[46] Infinite self-similar words / Jarosław Grytczuk // Discrete Mathematics .- 1996, Vol. 161, s. 133--141, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 1 [18-11-2019]
[AWCZ-8322] [data modyf: 07-08-2015 10:22]

[47] The binding numbers of some Cartesian products of graphs / Danuta Michalak // Discrete Mathematics .- 1994, Vol. 131, s. 363--366, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 0 [18-11-2019]
[AWCZ-8708] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[48] Classes of chromatically unique or equivalent graphs / Mieczysław Borowiecki, Ewa Drgas-Burchardt // Discrete Mathematics .- 1993, Vol. 121, s. 11--18, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 1 [18-11-2019]
[AWCZ-9931] [data modyf: 07-08-2015 10:21]

[49] Classes of chromatically unique graphs / Mieczysław Borowiecki, Ewa Drgas-Burchardt // Discrete Mathematics .- 1993, Vol. 111, no 1-3, s. 71--75, ISSN: 0012-365X, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [15])        Cytowania wg Scopus: 8 [18-11-2019]
[AWCZ-9932] [data modyf: 06-12-2004 13:47]

Strona: Poprzednia [1] [2] [3] [4] 5

Czas generacji strony: 0,12 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski