System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

dr Joachim Syga
Wydział: Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii
Jednostka: Zakłady na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii
Okres: cały dorobek (zarejestrowany w systemie)
Znaleziono: 4 pozycji bibliograficznych
1 pozycji bibliograficznych za ostatnie 4 pełne lata
Punkty: 6 (punkty pracownika za ostatnie 4 pełne lata bez podziału na współautorów)
CZASOP: 6 (6)
(w nawiasach średnia ilość punktów pracownika w ramach danej kategorii)

6 (średnia punktów za ostatnie 4 pełne lata bez podziału na współautorów)
6 (punkty pracownika za ostatnie 4 pełne lata z podziałem na współautorów)
CZASOP: 6 (6)
(w nawiasach średnia ilość punktów pracownika w ramach danej kategorii)

6 (średnia punktów za ostatnie 4 pełne lata z podziałem na współautorów)
Uwagi: (*) - gwiazdka przy nazwisku autora z UZ oznacza, że w danej publikacji podano afiliację autora inną niż UZ.

[N] - liczby punktów w nawiasie kwadratowym [ ]. Pojawia się przy artykułach w czasopismach, które opublikowano przed rokiem 2009. Dla tych publikacji system podaje liczbę punktów, która obowiązywała w roku 2009 niezależnie od roku publikacji.

[?] - znak zapytania zamiast liczby punktów. Pojawia się przy artykułach w czasopismach. Sygnalizuje, że w systemie SKEP nie znaleziono wyceny punktowej danego czasopisma na ministerialnej liście czasopism punktowanych.

Szczegółowe zasady obliczania punktów za publikacje w systemie SKEP znajdują się tutaj.


3. Artykuły w czasopismach (CZASOP)

Uwaga!. Pokazane w nawiasach liczby oznaczają całkowitą wartość punktową danej publikacji. W przypadku publikacji wieloautorskich poszczególni jej autorzy otrzymują tylko pewną część tych punktów, zgodnie z odpowiednimi zasadami obowiązującymi na UZ.
[1] Semimartingale measure in the investigation of Stratonovich-type stochastic integrals and inclusions / Joachim Syga // Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics .- 2015, Vol. 35, no. 1-2, s. 7--27, ISSN: 1509-9423, , eISSN: 2084-0381, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: backward and symmetric integral, forward, set-valured stochastic integral, time-reversible process semimartingale measure
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 6)    DOI: 10.7151/dmps.1178
[AWCZ-19832] [data modyf: 20-03-2017 10:00]
[2] Applicatiopn of semimartigale measurea to the investigation of stochastic inclusion / Joachim Syga // Dynamic Systems and Applications .- 2012, Vol. 21, s. 331--338, ISSN: 1056-2176, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 15)
[AWCZ-16533] [data modyf: 28-11-2012 12:22]
[3] Selection property of Stratonovich set-valued integral / Jerzy Motyl, Joachim Syga // Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems (Seria: Series A: Mathematical Analysis) .- 2010, Vol. 17, no 3, s. 431--443 : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Stratonovich inclusion, backward and symmetric integral, decomposable process, forward, set-valued stochastic integral, time-reversible process
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 13)        Cytowania wg Scopus: 0 [15-04-2019]
[AWCZ-14712] [data modyf: 29-04-2010 10:21]
[4] Properties of set-valued stochastic integrals / Jerzy Motyl, Joachim Syga // Discussiones Mathematicae : Probability and Statistics .- 2006, Vol. 26, no 1, s. 83--103, ISSN: 1509-9423, , eISSN: 2084-0381, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Hausdorff metric, decomposable set, predictable set-valued process, semimartingale, square-integrable martingale
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-11032] [data modyf: 07-08-2015 10:22]


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski