System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

dr Teresa Janiak
Wydział: Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii
Jednostka: Zakłady na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii
Okres: cały dorobek (zarejestrowany w systemie)
Znaleziono: 25 pozycji bibliograficznych
0 pozycji bibliograficznych za ostatnie 4 pełne lata
Punkty: 0 (punkty pracownika za ostatnie 4 pełne lata bez podziału na współautorów)

(w nawiasach średnia ilość punktów pracownika w ramach danej kategorii)

0 (średnia punktów za ostatnie 4 pełne lata bez podziału na współautorów)
0 (punkty pracownika za ostatnie 4 pełne lata z podziałem na współautorów)

(w nawiasach średnia ilość punktów pracownika w ramach danej kategorii)

0 (średnia punktów za ostatnie 4 pełne lata z podziałem na współautorów)
Uwagi: (*) - gwiazdka przy nazwisku autora z UZ oznacza, że w danej publikacji podano afiliację autora inną niż UZ.

[N] - liczby punktów w nawiasie kwadratowym [ ]. Pojawia się przy artykułach w czasopismach, które opublikowano przed rokiem 2009. Dla tych publikacji system podaje liczbę punktów, która obowiązywała w roku 2009 niezależnie od roku publikacji.

[?] - znak zapytania zamiast liczby punktów. Pojawia się przy artykułach w czasopismach. Sygnalizuje, że w systemie SKEP nie znaleziono wyceny punktowej danego czasopisma na ministerialnej liście czasopism punktowanych.

Szczegółowe zasady obliczania punktów za publikacje w systemie SKEP znajdują się tutaj.


3. Artykuły w czasopismach (CZASOP)

Uwaga!. Pokazane w nawiasach liczby oznaczają całkowitą wartość punktową danej publikacji. W przypadku publikacji wieloautorskich poszczególni jej autorzy otrzymują tylko pewną część tych punktów, zgodnie z odpowiednimi zasadami obowiązującymi na UZ.
[1] Stability of generalized functional-differential equations / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Fasciculi Mathematici .- 2005, Nr 36, s. 41--47, ISSN: 0044-4413, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: multifunction, stability theory
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-10611] [data modyf: 18-07-2016 09:30]
[2] Method of averaging for integral-differential equation with Hukuhara's derivative / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Functional Differential Equations .- 2004, Vol. 11, no 3-4, s. 407--427 : bibliogr.
Kod: CZR-INNE    BibTeX   (pkt: [0])
[AWCZ-10833] [data modyf: 07-08-2015 10:22]
[3] Method on partial averaging for functional-differential equations with Hukuhara's derivative / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Studia Universitatis "Babes-Bolyai" : Mathematica .- 2003, Vol. 48, no 2, s. 65--72 : bibliogr.
Kod: CZR-INNE    BibTeX   (pkt: [0])
[AWCZ-9396] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
[4] Averaging of neutral differential inclusions when the average value of the right-hand side does not exists / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Acta Mathematica Vietnamica .- 2000, Vol. 25, no 1, s. 1--11 : bibliogr.summ.
Kod: CZR-INNE    BibTeX   (pkt: [0])
[AWCZ-2180] [data modyf: 07-08-2015 10:20]
[5] Method of averaging for the system of functional-differential inclusions / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Discussiones Mathematicae : Differential Inclusions .- 1996, Vol. 16, no 2, s. 137--151, ISSN: 1234-3072, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: differential inclusion, multifunctions
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-5270] [data modyf: 01-01-2002 00:00]
[6] Method of averaging for integral-differential inclusions / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Studia Universitatis "Babes-Bolyai" : Mathematica .- 1994, Vol. 39, no 2, s. 69--85 : bibliogr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-8425] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
[7] Stability of functional-differential equations with compact convex valued solutions / Róża Dąbrowska, Teresa Janiak // Discussiones Mathematicae .- 1993, Vol. 13, s. 87--92, ISSN: 0137-9747, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-8515] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
[8] Averaging of neutral differential inclusions with unbounded right-hand side / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Discussiones Mathematicae .- 1992, Vol. 12, s. 67--74, ISSN: 0137-9747, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: functional-differential equations of neutral type, multifunctions
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-8423] [data modyf: 07-08-2015 10:22]
[9] Bogolubov's type theorem for functional differential inclusions with Hukuhara's derivative / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Studia Universitatis "Babes-Bolyai" : Mathematica .- 1991, Vol. 36, no 1, s. 41--55 : bibliogr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-8422] [data modyf: 07-08-2015 10:20]
[10] The theorem of middling for functional-differential equations of neutral type / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Discussiones Mathematicae .- 1991, Vol. 11, s. 63--73, ISSN: 0137-9747, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-8421] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
[11] Fixed point theorems for multivalued mappings in topological vector spaces and their applications / O. Hadzic, L. J. Gajic, Teresa Janiak // Fasciculi Mathematici .- 1989, Vol. 261, no 20, s. 17--32, ISSN: 0044-4413, : bibliogr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-8514] [data modyf: 07-08-2015 10:20]
[12] A theorem on partial middling for functional-differential equations on the neutral type / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Review of Research (Seria: Mathematics Series) .- 1986, Vol. 16, no 2, s. 107--119 : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: functional-differential equations of the neutral type, multifunctions
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-8418] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
[13] Some fixed point theorems for multivalued mappings in Banach spaces and their applications / O. Hadzic, Teresa Janiak // Review of Research (Seria: Mathematics Series) .- 1986, Vol. 16, no 1, s. 25--42 : bibliogr.summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-8510] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
[14] The Filippov's type theorem for functional-differential equations of neutral type / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Discussiones Mathematicae .- 1986, Vol. 8, s. 79--84, ISSN: 0137-9747, : bibliogr.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-8417] [data modyf: 07-08-2015 10:20]
[15] On the fundamental theory of functional-differential relations with discontinuous right side / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // Discussiones Mathematicae .- 1985, Vol. 7, s. 163--178, ISSN: 0137-9747, : bibliogr.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-8416] [data modyf: 07-08-2015 10:20]
[16] Existence theorem for functional-differential relations / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek, Michał Kisielewicz // Demonstratio Mathematica .- 1979, Vol. 12, no 2, s. 411--420, ISSN: 0420-1213, : bibliogr.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-8426] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
[17] Existence theorem for functional-differential contingent equations / Michał Kisielewicz, Teresa Janiak // Annales Polonici Mathematici .- 1977, Vol. 35, nr 2, s. 159--166 : bibliogr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-8513] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
5. Materiały konferencyjne (KONF)

[1] Method of averaging for integral-differential inclusions with the Hukuhara's deravative / Elżbieta Łuczak-Kumorek, Teresa Janiak // W: Czechoslovak International Conference on Differential Equations and Their Applications - EQUADIFF 10 : Abstracts : Posters : Extended abstracts. Prague, Czechy, 2001 .- Prague : Academy of Sciences of the Czech Republic, 2001, s. 139 .- ISBN: 8085823462
Kod: ROZ-5    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-15124] [data modyf: 07-08-2015 10:22]
[2] The Bogolubov's type theorem for functional differential inclusions / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // W: The Ninth International Workshop in Mathematics : Abstracts. Gronów, Polska, 2001 .- Zielona Góra : [brak wydawcy], 2001, s. 28
Kod: ROZ-5    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-15127] [data modyf: 07-08-2015 10:20]
[3] The Filippov's type theorem for functional differential inclusions / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // W: The Ninth International Workshop in Mathematics : Abstracts. Gronów, Polska, 2001 .- Zielona Góra : [brak wydawcy], 2001, s. 29
Kod: ROZ-5    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-15128] [data modyf: 07-08-2015 10:22]
[4] The Filippov's type theorem for integro-differential inclusions with the Hukuhara's derivative / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // W: Czechoslovak International Conference on Differential Equations and Their Applications - EQUADIFF 10 : Abstracts : Posters : Extended abstracts. Prague, Czechy, 2001 .- Prague : Academy of Sciences of the Czech Republic, 2001, s. 125 .- ISBN: 8085823462
Kod: ROZ-5    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-15123] [data modyf: 07-08-2015 10:22]
[5] Averaging of neutral differential inclusions when the middl of right hand side does not exist / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // W: WORKSHOP '99 Gronów : Abstracts. Gronów, Polska, 1999 .- Zielona Góra : [brak wydawcy], 1999, s. 17--18
Kod: ROZ-5    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-15129] [data modyf: 07-08-2015 10:20]
[6] Method of averaging for the system of functional-differential inclusion / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // W: Conference on Differential Equations and Their Applications - EQUADIFF 9 : Abstracts : Enlarged Abstracts. Brno, Czechy, 1997 .- Brno : Masaryk University, 1997, s. 216 .- ISBN: 8021016418
Kod: ROZ-5    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-15125] [data modyf: 07-08-2015 10:20]
[7] Stability of functional-differential equations of neutral type / Teresa Janiak, Elżbieta Łuczak-Kumorek // W: Conference on Differential Equations and Their Applications - EQUADIFF 9 : Abstracts : Enlarged Abstracts. Brno, Czechy, 1997 .- Brno : Masaryk University, 1997, s. 217--218 .- ISBN: 8021016418
Kod: ROZ-5    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-15126] [data modyf: 07-08-2015 10:22]
[8] An existence result for functional inclusions / Teresa Janiak // W: Differential equations and optimal control. Żagań, Polska, 1986 .- Zielona Góra : Wydaw. Uczelniane Wyższej Szkoły Inżynierskiej, 1986 .- Section : Differential equations, s. 14--16
Kod: KON-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-18634] [data modyf: 07-08-2015 10:21]


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2018 Uniwersytet Zielonogórski