System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

dr hab. Longin Rybiński
Dyscypliny naukowe: Dyscyplina podstawowa: matematyka (100 %)
Jednostka:
Okres: cały dorobek (zarejestrowany w systemie)
Znaleziono: 15 pozycji bibliograficznych
1 pozycji bibliograficznych za ostatnie 4 pełne lata
Uwagi: (*) - gwiazdka przy nazwisku autora z UZ oznacza, że w danej publikacji podano afiliację autora inną niż UZ.

[N] - liczby punktów w nawiasie kwadratowym [ ]. Pojawia się przy artykułach w czasopismach, które opublikowano przed rokiem 2009. Dla tych publikacji system podaje liczbę punktów, która obowiązywała w roku 2009 niezależnie od roku publikacji.

[?] - znak zapytania zamiast liczby punktów. Pojawia się przy artykułach w czasopismach. Sygnalizuje, że w systemie SKEP nie znaleziono wyceny punktowej danego czasopisma na ministerialnej liście czasopism punktowanych.

Szczegółowe zasady obliczania punktów za publikacje w systemie SKEP znajdują się tutaj.


2. Rozdziały w monografiach, podręcznikach, skryptach, publikacje konferencyjne w wydawnictwach książkowych (Rozdziały w wydawnictwach zwartych) (WZ-ROZ)

[1] Measurable and continous selections, Longin Rybiński
// W: Juliusz Schauder Center Winter School on Methods in Multivalued Analysis, 2006. , Toruń : Uniwersytet Mikołaja Kopernika (Lecture Notes in Nonlinear Analysis Vol. 8), s. 169--196, ISBN: 8323119856
Kod: MOR-ANG    BibTeX   (pkt: 5)
[WZCZ-8634] [data modyf: 07-08-2015 10:22]
3. Artykuły w czasopismach (CZASOP)

Uwaga!. Pokazane w nawiasach liczby oznaczają całkowitą wartość punktową danej publikacji. W przypadku publikacji wieloautorskich poszczególni jej autorzy otrzymują tylko pewną część tych punktów, zgodnie z odpowiednimi zasadami obowiązującymi na UZ.
[1] Continuous selections and retractive representations for the fixed points sets of set valued Reich's contractions / Longin Rybiński, 2019. Journal of Mathematical Analysis and Applications Vol. 478, iss. 2, 689--697, ISSN: 0022-247X, , eISSN: 1096-0813, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: Continuous selection, Contraction, Fixed point, Set valued map
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 70)    DOI: 10.1016/j.jmaa.2019.05.050         Cytowania wg Scopus: 0 [13-01-2020]
[AWCZ-24182] [data modyf: 11-09-2019 13:06]
[2] Selections of set-valued stochastic processes / Mariusz Michta, Longin Rybiński, 1998. Journal of Applied Mathematics and Stochastic Analysis Vol. 11, no 1, 73--78 bibliogr.
Słowa kluczowe: Conditional Expectation, Martingale, Measurable and Continuous Selections, Set-valued Stochastic Process
Kod: CZR-INNE    BibTeX   (pkt: [0])        Cytowania wg Scopus: 3 [13-01-2020]
[AWCZ-2661] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
[3] Concepts of Lower Semicontinuity and Continuous Selections for Convex Valued Multifunctions / Krzysztof Przesławski, Longin Rybiński, 1992. Journal of Approximation Theory Vol. 68, iss. 3, 262--282, ISSN: 0021-9045, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [24])    DOI: 10.1016/0021-9045(92)90105-W         Cytowania wg Scopus: 15 [13-01-2020]
[AWCZ-24184] [data modyf: 25-06-2019 14:32]
[4] A fixed point approach in the study of the solution sets of Lipschitzian functional-differential inclusions / Longin Rybiński, 1991. Journal of Mathematical Analysis and Applications Vol. 160, iss. 1, 24--46, ISSN: 0022-247X, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [24])    DOI: 10.1016/0022-247X(91)90287-A         Cytowania wg Scopus: 8 [13-01-2020]
[AWCZ-24190] [data modyf: 26-06-2019 08:56]
[5] An application of the continuous selection theorem to the study of the fixed points of multivalued mappings / Longin Rybiński, 1990. Journal of Mathematical Analysis and Applications Vol. 153, iss. 2, 391--396, ISSN: 0022-247X, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [24])    DOI: 10.1016/0022-247X(90)90220-A         Cytowania wg Scopus: 17 [13-01-2020]
[AWCZ-24187] [data modyf: 26-06-2019 08:34]
[6] Michael Selection Theorem under weak lower semicontinuity assumption / Krzysztof Przesławski, Longin Rybiński, 1990. Proceedings of the American Mathematical Society Vol. 109, 537--543, ISSN: 0002-9939, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [20])    DOI: 10.1090/S0002-9939-1990-1002163-X         Cytowania wg Scopus: 19 [13-01-2020]
[AWCZ-24183] [data modyf: 25-06-2019 14:20]
[7] Minimal selections and fixed point sets of multivalued contraction mappings in uniformly convex Banach spaces / Michał Kisielewicz, Lech Drewnowski, Longin Rybiński, 1989. Annales Societatis Mathematicae Polonae : Commentationes Mathematicae Vol. 29, 43--50, ISSN: 0373-8299, bibliogr. summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [4])
[AWCZ-13759] [data modyf: 03-06-2009 11:42]
[8] Random fixed points and viable random solutions of functional-differential inclusions / Longin Rybiński, 1989. Journal of Mathematical Analysis and Applications Vol. 142, no 1, 53--61, ISSN: 0022-247X, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [24])    DOI: 10.1016/0022-247X(89)90163-7         Cytowania wg Scopus: 21 [13-01-2020]
[AWCZ-24185] [data modyf: 26-06-2019 08:25]
[9] Multivalued contraction with parameter / Longin Rybiński, 1985. Annales Polonici Mathematici Vol. 45, 275--282 bibliogr. summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])    DOI: 10.4064/ap-45-3-275-282
[AWCZ-24192] [data modyf: 26-06-2019 09:09]
[10] On Carathéodory type selections / Longin Rybiński, 1985. Fundamenta Mathematicae Vol. 125, 187--193, ISSN: 0016-2736, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )    DOI: 10.4064/fm-125-3-187-193
[AWCZ-24191] [data modyf: 26-06-2019 08:59]
[11] Generalized fixed point theorem / Michał Kisielewicz, Longin Rybiński, 1983. Demonstratio Mathematica Vol. 16, no 4, 1037--1041, ISSN: 0420-1213, bibliogr. summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-13746] [data modyf: 04-05-2009 14:38]
[12] On the distance-minimizing selections in uniformly convex Banach spaces / Longin Rybiński, 1983. Discussiones Mathematicae Vol. 6, 141--147, ISSN: 0137-9747, bibliogr.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-13789] [data modyf: 29-04-2009 13:08]
5. Materiały konferencyjne (KONF)

[1] Price equilibria and dynamics, 2000. Longin Rybiński // W: Science Research Education - SRE 2000 : Proceedings of the Polish-German Symposium. Zielona Góra, Polska Zielona Góra : [brak wydawcy], 2000, Part 1, s. 73--74
Słowa kluczowe: Kakutani fixed point, competitive equilibrium, differential inclusions, stability

Kod: KON-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-2546] [data modyf: 01-01-2002 00:00]
[2] Random fixed points and the existence of viable Random solutions of functional-differential inclusions, 1986. Longin Rybiński // W: Differential equations and optimal control. Żagań, Polska Zielona Góra : Wydaw. Uczelniane Wyższej Szkoły Inżynierskiej, 1986, Section : Differential equations, s. 40--43
Kod: KON-ANG    BibTeX   (pkt: 0)
[KONF-18635] [data modyf: 07-08-2015 10:21]


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski