System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

mgr Wojciech Szumiński
Wydział: Wydział Fizyki i Astronomii
Jednostka: Instytut Fizyki
Okres: cały dorobek (zarejestrowany w systemie)
Znaleziono: 9 pozycji bibliograficznych w wybranym okresie
7 pozycji bibliograficznych za ostatnie 4 pełne lata
Punkty: 134 (punkty pracownika za ostatnie 4 pełne lata bez podziału na współautorów)
WZ-ROZ: 10 (5)    CZASOP: 124 (24,8)
(w nawiasach średnia ilość punktów pracownika w ramach danej kategorii)

19,14 (średnia punktów za ostatnie 4 pełne lata bez podziału na współautorów)
71,5 (punkty pracownika za ostatnie 4 pełne lata z podziałem na współautorów)
WZ-ROZ: 7,5 (3,75)    CZASOP: 64 (12,8)
(w nawiasach średnia ilość punktów pracownika w ramach danej kategorii)

10,21 (średnia punktów za ostatnie 4 pełne lata z podziałem na współautorów)
Uwagi: (*) - gwiazdka przy nazwisku autora z UZ oznacza, że w danej publikacji podano afiliację autora inną niż UZ.

[N] - liczby punktów w nawiasie kwadratowym [ ]. Pojawia się przy artykułach w czasopismach, które opublikowano przed rokiem 2009. Dla tych publikacji system podaje liczbę punktów, która obowiązywała w roku 2009 niezależnie od roku publikacji.

[?] - znak zapytania zamiast liczby punktów. Pojawia się przy artykułach w czasopismach. Sygnalizuje, że w systemie SKEP nie znaleziono wyceny punktowej danego czasopisma na ministerialnej liście czasopism punktowanych.

Szczegółowe zasady obliczania punktów za publikacje w systemie SKEP znajdują się tutaj.


2. Rozdziały w monografiach, podręcznikach, skryptach, publikacje konferencyjne w wydawnictwach książkowych (Rozdziały w wydawnictwach zwartych) (WZ-ROZ)

[1] Analysis of a constrained two-body problem / Wojciech Szumiński, Tomasz Stachowiak
// W: Dynamical systems: theoretical and experimental analysis / ed. Jan Awrejcewicz .- Cham Heidelberg : Springer International Publishing Switzerland, 2016 - (Springer Proceedings in Mathematics & Statistics ; 182) - s. 361--372 .- ISBN: 9783319424071
Kod: MOR-ANG    BibTeX    DOI: 10.1007/978-3-319-42408-8_29   (pkt: 5)
[WZCZ-18229] [data modyf: 11-10-2016 11:47]
[2] Constrained n-body problems / Wojciech Szumiński, Maria Przybylska
// W: Applied non-linear dynamical systems / ed. J. Awrejcewicz .- Cham Heidelberg : Springer International Publishing Switzerland, 2014 - (Springer Proceedings in Mathematics & Statistics ; Vol. 93) - s. 305--317 .- ISBN: 9783319082653    DOI: 10.1007/978-3-319-08266-0
Kod: MOR-ANG    BibTeX   (pkt: 5)
[WZCZ-16382] [data modyf: 17-08-2015 14:27]
3. Artykuły w czasopismach (CZASOP)

Uwaga!. Pokazane w nawiasach liczby oznaczają całkowitą wartość punktową danej publikacji. W przypadku publikacji wieloautorskich poszczególni jej autorzy otrzymują tylko pewną część tych punktów, zgodnie z odpowiednimi zasadami obowiązującymi na UZ.
[1] Anisotropic Kepler and anisotropic two fixed centres problems / Andrzej Maciejewski, Maria Przybylska, Wojciech Szumiński // Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy .- 2017, Vol. 127, iss. 2, s. 163--184, ISSN: 0923-2958, : bibliogr.rys.wykr.summ.
Słowa kluczowe: Anisotropic Kepler problem, Anisotropic two fixed centres problem, Differential Galois theory, Morales-Ramis theory, Non-integrability
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1007/s10569-016-9722-z
[AWCZ-20449] [data modyf: 23-02-2017 12:33]
[2] Note on integrability of certain homogeneous Hamiltonian systems in 2D constant curvature spaces / Andrzej Maciejewski, Wojciech Szumiński, Maria Przybylska // Physics Letters A .- 2017, Vol. 381, iss. 7, s. 725--732, ISSN: 0375-9601, : bibliogr.summ.
Słowa kluczowe: Constant curvature spaces, Differential Galois theory, Integrability obstructions, Liouville integrability, Morales-Ramis theory
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1016/j.physleta.2016.12.030
[AWCZ-20940] [data modyf: 24-01-2017 11:57]
[3] Non-integrability of restricted double pendula / Tomasz Stachowiak, Wojciech Szumiński // Physics Letters A .- 2015, Vol. 379, no. 47--48, s. 3017--3024, ISSN: 0375-9601, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: Morales-Ramis theory, chaotic Hamiltonian systems, differential Galois group, double pendulum, non-integrability
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1016/j.physleta.2015.09.052
[AWCZ-19487] [data modyf: 04-11-2015 14:04]
[4] Note on integrability of certain homogeneous Hamiltonian systems / Wojciech Szumiński, Andrzej Maciejewski, Maria Przybylska // Physics Letters A .- 2015, Vol. 379, no. 45-46, s. 2970--2976, ISSN: 0375-9601, : bibliogr.rys.tab.summ.
Słowa kluczowe: Liouville integrability, differential Galois theory, integrability obstructions, systems in curved spaces, systems in polar coordinates
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1016/j.physleta.2015.08.032
[AWCZ-19488] [data modyf: 04-11-2015 14:03]
[5] Dynamics of multiple pendula without gravity / Wojciech Szumiński // Chaotic Modeling and Simulation - CMSIM .- 2014, no. 1, s. 57--67, ISSN: 2241-0503, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: Hamiltonian systems, Morales-Ramis theory, Poincaré sections, differential Galois theory, integrability, multiple pendula, non-integrability
Kod: CZR-ZAG    BibTeX   (pkt: 4)
[AWCZ-18642] [data modyf: 21-02-2017 15:23]
[6] Non-integrability of flail triple pendulum / Maria Przybylska, Wojciech Szumiński // Chaos, Solitions & Fractals .- 2013, Vol. 53, s. 60--74, ISSN: 0960-0779, : bibliogr.rys.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1016/j.chaos.2013.04.008
[AWCZ-17456] [data modyf: 20-08-2015 09:41]
[7] Non-integrability of the dumbbel and point mass problem / Andrzej Maciejewski, Maria Przybylska, Leon Simpson, Wojciech Szumiński // Celestial Mechanics and Dynamical Astronomy .- 2013, Vol. 117, s. 315--330, ISSN: 0923-2958, : bibliogr.rys.wykr.summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 30)    DOI: 10.1007/s10569-013-9514-7
[AWCZ-17833] [data modyf: 20-08-2015 11:59]


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2016 Uniwersytet Zielonogórski