System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

mgr Katarzyna Sajbura
Dyscypliny naukowe:
Jednostka: Instytut Matematyki
Okres: cały dorobek (zarejestrowany w systemie)
Znaleziono: 2 pozycji bibliograficznych
0 pozycji bibliograficznych za ostatnie 4 pełne lata
Uwagi: (*) - gwiazdka przy nazwisku autora z UZ oznacza, że w danej publikacji podano afiliację autora inną niż UZ.

[N] - liczby punktów w nawiasie kwadratowym [ ]. Pojawia się przy artykułach w czasopismach, które opublikowano przed rokiem 2009. Dla tych publikacji system podaje liczbę punktów, która obowiązywała w roku 2009 niezależnie od roku publikacji.

[?] - znak zapytania zamiast liczby punktów. Pojawia się przy artykułach w czasopismach. Sygnalizuje, że w systemie SKEP nie znaleziono wyceny punktowej danego czasopisma na ministerialnej liście czasopism punktowanych.

Szczegółowe zasady obliczania punktów za publikacje w systemie SKEP znajdują się tutaj.


3. Artykuły w czasopismach (CZASOP)

Uwaga!. Pokazane w nawiasach liczby oznaczają całkowitą wartość punktową danej publikacji. W przypadku publikacji wieloautorskich poszczególni jej autorzy otrzymują tylko pewną część tych punktów, zgodnie z odpowiednimi zasadami obowiązującymi na UZ.
[1] Level sets of continuous functions increasing with respect to each variable / Katarzyna Sajbura // Discussiones Mathematicae : Differential Inclusions : Control and Optimization .- 2005, Vol. 25, s. 19--26, ISSN: 1509-9407, , eISSN: 2084-0365, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: arcwise connectedness, continuous function, function increasing with respect to each variable, level set
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-10666] [data modyf: 07-08-2015 10:21]
[2] On a linear functional equation with a mean-type mapping having no fixed points / Katarzyna Sajbura // Discussiones Mathematicae : Differential Inclusions : Control and Optimization .- 2005, Vol. 25, s. 27--46, ISSN: 1509-9407, , eISSN: 2084-0365, : bibliogr.rys.summ.
Słowa kluczowe: continous solution, iteration, linear functional equation, mean, solution depending on an arbitrary function
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [6])
[AWCZ-10667] [data modyf: 15-12-2008 13:58]


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2019 Uniwersytet Zielonogórski