System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {ASCE-ASME Journal of Risk and Uncertainty in Engineering Systems Part B Mechanical Engineering}
Opublikowane w latach: 1960 - 2020
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 52474 )
Z frazy usunięto: . :

[1] Parameter-dependent Lyapunov functions in the robust control of discrete linear repetitive processes using previous pass-windowed information / Błażej Cichy, Krzysztof Gałkowski, Eric Rogers, 2015. ASCE-ASME Journal of Risk and Uncertainty in Engineering Systems. Part B: Mechanical Engineering Vol. 1, no. 2, 1--12, ISSN: 2332-9017, bibliogr. rys. wykr. summ.
Słowa kluczowe: discrete linear repetitive processes, parameter-dependent Lyapunov functions, robust control
Kod: CZR-ZAG    BibTeX   (pkt: 5)    DOI: 10.1115/1.4029971         Cytowania wg Scopus: 3 [19-10-2020]
[AWCZ-19387] [data modyf: 22-02-2017 12:41]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski