System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Acta Mathematica Universitatis Comenianae}
Opublikowane w latach: 1960 - 2020
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 53748 )

[1] Degree of convergence of a integral operator / Ram N. Mohapatra, Bogdan Szal, 2020. Acta Mathematica Universitatis Comenianae Vol. 89, no. 2, 279--294, ISSN: 0231-6986, , eISSN: 0862-9544, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: Integral operator, summability methods, the Hölder norm
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 20)
[AWCZ-25784] [data modyf: 04-11-2020 12:04]


Czas generacji strony: 0,09 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski