System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Acta Scientiarum Mathematicarum}
Opublikowane w latach: 1960 - 2020
Grupowanie: brak
Znaleziono: 4 ( spośród około 52375 )

[1] Characterization of generalized quasi-arthmetic means / Janusz Matkowski, Zsolt Pales, 2015. Acta Scientiarum Mathematicarum Vol. 81, no. 3-4, 447--456, ISSN: 0001-6969, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: biosymetry, generalized quasi-arithmetic mean
Kod: CZR-ZAG    BibTeX   (pkt: 5)    DOI: 10.14232/actasm-015-028-7         Cytowania wg Scopus: 8 [19-10-2020]
[AWCZ-19583] [data modyf: 13-03-2017 11:26]

[2] A solution of a problem of Z. Daróczy on mixing-arithmetic means / Peter Kahlig, Janusz Matkowski, 2003. Acta Scientiarum Mathematicarum Vol. 69, 49--56, ISSN: 0001-6969, bibliogr. summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-9111] [data modyf: 07-08-2015 10:20]

[3] On the generalization of strong summability of double Fourier series / Włodzimierz Łenski, 1995. Acta Scientiarum Mathematicarum Vol. 60, 515--526, ISSN: 0001-6969, bibliogr. summ.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-9759] [data modyf: 08-10-2004 10:17]

[4] On strong approximation by logarithmic means of Fourier series / Włodzimierz Łenski, 1985. Acta Scientiarum Mathematicarum Vol. 48, 285--295, ISSN: 0001-6969, bibliogr.
Kod: CZR-WYKAZ    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-9770] [data modyf: 08-10-2004 12:17]


Czas generacji strony: 0,03 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski