System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Analysis Mathematica}
Opublikowane w latach: 1960 - 2020
Grupowanie: brak
Znaleziono: 2 ( spośród około 52474 )

[1] Applications of the theory of Orlicz spaces to vector measures / Marian Nowak, 2019. Analysis Mathematica Vol. 45, no. 1, 111--120, ISSN: 0133-3852, , eISSN: 1588-273X, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: Mackey topology, Orlicz space, integration operator, mixed topolog, vector measure
Kod: CZR-N-WYKAZ    BibTeX   (pkt: 40)    DOI: 10.1007/s10476-018-0405-8         Cytowania wg Scopus: 0 [19-10-2020]
[AWCZ-22992] [data modyf: 27-08-2019 13:42]

[2] Embedding results pertaining to matrix strong approximation by Fourier series / Bogdan Szal, 2009. Analysis Mathematica Vol. 35, 73--85 bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )    DOI: 10.1007/s10476-009-0106-4         Cytowania wg Scopus: 0 [19-10-2020]
[AWCZ-13635] [data modyf: 26-02-2015 12:58]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski