System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Archiv der Mathematik}
Opublikowane w latach: 1960 - 2020
Grupowanie: brak
Znaleziono: 4 ( spośród około 52375 )

[1] A convexity property and a new characterization of Euler's gamma function / Horst Alzer, Janusz Matkowski, 2013. Archiv der Mathematik Vol. 100, no. 2, 131--137, ISSN: 0003-889X, bibliogr. summ.
Słowa kluczowe: Characterization, Concave, Convex, Functional equation, Gamma function, Inequalities
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.1007/s00013-013-0487-2         Cytowania wg Scopus: 3 [19-10-2020]
[AWCZ-17205] [data modyf: 20-08-2015 10:07]

[2] Copies of $\ell_{\infty}$ in quotients of locally solid Riesz spaces / Marek Wójtowicz, 2003. Archiv der Mathematik Vol. 80, 294--301, ISSN: 0003-889X, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-9131] [data modyf: 02-10-2003 13:44]

[3] The Sobczyk property and copies of $\ell_{\infty}$ in locally convex-solid Riesz spaces / Marek Wójtowicz, 2000. Archiv der Mathematik Vol. 75, 376--379, ISSN: 0003-889X, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-7654] [data modyf: 13-03-2002 11:34]

[4] On $(\alpha,a)$-convex functions / Janusz Matkowski, Marek Pycia, 1995. Archiv der Mathematik Vol. 64, no 2, 132--138, ISSN: 0003-889X, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: [?] )
[AWCZ-14635] [data modyf: 23-04-2010 09:17]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski