System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Asian Journal of Control}
Opublikowane w latach: 1960 - 2020
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 52423 )

[1] LMI based stability and stabilization of second-order linear repetitive processes / Paweł Dąbkowski, Krzysztof Gałkowski, Biswa Datta, Eric Rogers, 2010. Asian Journal of Control Vol. 12, no 2, 136--145, ISSN: 1561-8625, bibliogr. summ. .- Special Issue on "Recent Developments in Multidimensional Systems, Control and Signals - Theory and Applications
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.1002/asjc.171         Cytowania wg Scopus: 6 [19-10-2020]
[AWCZ-14717] [data modyf: 30-04-2010 10:18]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski