System Komputerowej Ewidencji Publikacji

Strona główna   |   Skorowidz nazwisk   |   Raporty   |   Przesyłanie plików źródłowych   |   Kategorie osiągnięć naukowych   |   Dyscypliny naukowe   |   Wyloguj PBN
 
Więcej
z którymkolwiek ze słów
ze wszystkimi słowami
skonstruuj wyrażenie logiczne Pomoc
 

Wyniki wyszukiwania

Szukanie: w opisie bibliograficznym
Wprowadzona fraza: {Bulletin of the Australian Mathematical Society}
Opublikowane w latach: 1960 - 2020
Grupowanie: brak
Znaleziono: 1 ( spośród około 52474 )

[1] Uniformly bounded composition operators / Dorota Głazowska, Janusz Matkowski, 2015. Bulletin of the Australian Mathematical Society Vol. 92, no. 3, 463--469, ISSN: 0004-9727, , eISSN: 1755-1633, bibliogr. summ.
Kod: CZR-JCR    BibTeX   (pkt: 20)    DOI: 10.1017/S000497271500060X         Cytowania wg Scopus: 0 [19-10-2020]
[AWCZ-19509] [data modyf: 10-11-2015 16:50]


Czas generacji strony: 0,02 s.


kontakt techniczny: skep@bu.uz.zgora.pl
© 2001-2020 Uniwersytet Zielonogórski